ایسنا نوشت: وزیر امور خارجه سابق آمریکا و نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ میلادی اعلام کرد، دیگر در انتخابات ریاست جمهوری کشورش نامزد نخواهد شد. به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا و نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ میلادی در مصاحبه‌ای با شبکه سی بی اس در […]

ایسنا نوشت: وزیر امور خارجه سابق آمریکا و نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ میلادی اعلام کرد، دیگر در انتخابات ریاست جمهوری کشورش نامزد نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا و نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ میلادی در مصاحبه‌ای با شبکه سی بی اس در پاسخ به این سوال که آیا مجددا برای ریاست جمهوری نامزد می‌شود یا خیر، گفت: خیر، خیر!

با این حال کلینتون متعهد شد تا هر کار می‌تواند برای تضمین اینکه آمریکا رئیس جمهوری داشته باشد که به دموکراسی و اجرای قانون احترام بگذارد و از نهادهای آمریکا حمایت کند، انجام دهد.

وی درباره اینکه اگر دونالد ترامپ مجددا برای ریاست جمهوری نامزد شود و به عنوان نامزد جمهوری‌خواهان انتخاب شود، گفت: ترامپ باید شکست بخورد. حزب جمهوری‌خواه باید ستون و استواری خود را تقویت کند و در مقابل ترامپ بایستد.

ظاهرا ترامپ قصد دارد پس از انتخابات میان دوره‌ای آمریکا در تاریخ هشت نوامبر (۱۷ آبان) سال جاری میلادی، نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کند.

در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ میلادی هیلاری کلینتون در مقابل دونالد ترامپ شکست خورد.