ورزشی

کسب یک مدال دوومیدانی بانوان در جهانی شرکت‌ها

به گزارش هشت صبح و به نقل از ایسنا؛

نخستین روز از رقابت های جهانی شرکت‌ها در ایتالیا، تنها با کسب یک مدال دوومیدانی در پرتاب وزنه بانوان به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، در پایان نخستین روز از رقابت های جهانی شرکت ها که در کاتانیا ایتالیا در حال برگزاری است تنها یک مدال توسط بانوی دوومیدانی کار کسب شد.
این رقابت‌ها با حضور بیش از چهار هزار ورزشکار کارگر کارخانجات جهان در ۲۹ رشته ورزشی امروز پنجشنبه ۳۱ خرداد آغاز شد.

با توجه به عدم همکاری سفارت ایتالیا در صدور روادید ورزشکاران کارگر کشورمان، تیم اعزامی کارگران ایران تنها در ۴ رشته دوومیدانی، فوتبال ۷ نفره، بسکتبال ۳ نفره و تنیس روی میز به مصاف حریفان خود رفتند.

در رقابت‌های دوومیدانی بازی‌های جهانی شرکت‌ها تنها شرکت‌کننده بانوی کاروان فریبا درخشنده از فولاد سپاهان اصفهان در رقابت‌های پرتاب وزنه گروه سنی A با پرتاب ۷ متر و ۵۵ سانتی‌متر بر سکوی سوم رقابت‌ها ایستاد و مدال برنز این ماده و اولین مدال کاروان را بدست آورد.

در رقابت‌های بسکتبال سه نفره بازی‌های جهانی شرکت‌ها، تیم ساحل نمایان بندر گرچه بازی اول را به ایتالیا باخت، اما با پیروزی در سه مسابقه بعدی خود برابر تیم‌های یونان و فرانسه با قرار گرفتن در رده دوم گروه اول، موفق به صعود از مرحله گروهی و راهیابی به جمع چهار تیم مرحله نیمه نهایی شد.

در رقابت‌های تنیس روی میز گروه سنی آزاد بازی‌های جهانی شرکت‌ها، تیم کاشانه همت ایران با ترکیب مسیح قربانی و امیر صدیق در دو دیدار برابر تیم آلیانس فرانسه و پورشه آلمان با اقتدار و با نتیجه ۳ بر صفر به برتری رسید و به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها راه یافت.

در ادامه این رقابت‌ها فردا و در مرحله یک‌چهارم نهایی از ساعت ۱۰:۴۵ تیم همت کاشانه ایران برای راهیابی به نیمه نهایی با تیم دوم گروه چهارم مسابقه خواهد داد.

نخستین روز رقابتهای فوتبال هفت نفره بازی‌های جهانی شرکت‌ها، با دو پیروزی در مرحله گروهی برای تیم فوتبال کارگران ایران همراه بود.

تیم ایران در این رقابت‌ها متشکل از فوتبالیستهای فولاد سپاهان اصفهان و پتروشیمی امیرکبیر ماهشهر، نخستین مسابقه را برابر سفران فرانسه ۳بر۲ برد و سپس برابر تیم اس اس دی  اسپورت ایتالیا به برتری ۸ بر یک دست یافت و با توجه به سه تیمی بودن گروه خود، به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد شد.

فردا رقابت‌ها در یک هشتم و یک‌چهارم نهایی پیگیری خواهد شد. 

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا