مجلس

نمایندگان مجلس از عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر کردند – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرنگار مهر، علی کریمی فیروزجایی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه)، بیانیه جمعی از نمایندگان مجلس در راستای تقدیر و تشکر از عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت چهل و دومین سال تأسیس این دانشگاه را قرائت کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

مقام معظم رهبری فرمودند دانشگاه آزاد اسلامی یک امید برای سیل مشتاقان تحصیلات عالی در سراسر کشور است‌.

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی و بزرگترین دانشگاه حضوری جهان اسلام در بیش از چهار دهه فعالیت مؤثر و درخشان در نظام آموزش عالی کشور، توانسته است. خدمات فاخر و ارزنده ای در جهت تحقق عدالت آموزشی و تربیت اجتماعی در چارچوب ارزشهای متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام داده و قریب به ۴۰ درصد آموزش عالی را بر عهده دارد. ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی در چهل و دومین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی، بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از اهتمام و مساعی مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی که در جهت اعتلا و پیشرفت و تحقق منویات و مطالبات امامین انقلاب اسلامی گام‌های استوار و مطمئن برداشته اند، اعلام می نمائیم.

امید است دانشگاه آزاد اسلامی تحت زعامت و هدایت مقام معظم رهبری با مدیریت تحول آفرین و تعالی بخش آن بتواند به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی دست یابد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا