مورایس: امیدوارم همه ورزشگاه‌ها VAR داشته باشند

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح از اصفهان، ژوزه مورایس، سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری قبل از دیدار با فولاد خوزستان اظهار داشت: یک بازی دیگر با تیم خوب فولاد داریم، قرار بود ماه‌ها پیش برگزار شود اما الان بازی می‌کنیم؛ فولاد نسبت به اول فصل پیشرفت کرده و تیمی نیست که اوایل فصل بود، تیم رقابتی، جنگنده و از تیم‌های خوب لیگ است، بازی فردا طبق انتظارها باکیفیت خواهد بود.

وی افزود: فولاد فصل گذشته زندگی را برای ما در اصفهان سخت کرد، از بازی فردا انتظاری ندارم و باید ببینیم بازی چطور پیش‌ می‌رود؛ امیدوارم هواداران حضور پیدا کنند و با تشویق‌هایشان سود لازم را ببریم.

مورایس تصریح کرد: تیم ما باید عملکرد خودش را نشان دهد و داریم پیشرفت می‌کنیم، باید عملکرد باکیفیتی داشته باشیم و آروزی موفقیت برای هر دو تیم دارم، امیدوارم بازی باکیفیتی را رقم بزنند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: اتفاقات عجیبی در ترکیه برای داور افتاد، مشخص نیست چرا رئیس فدراسیون چنین تصمیمی گرفته است، بازی خوب می‌خواهیم و به فکر بردن هستیم و باید هرکسی بهتر بود را قبول کنیم، باید اشتباهاتمان را درک کنیم و تبعیض قائل نشویم و همه با یکدیگر همبستگی داشته باشند و به همه احترام بگذاریم؛ از زمان اذیت شدن زندگی می‌کردیم و زندگی برای احترام و کنار یکدیگر بودن است.

وی در مورد استفاده از VAR در شهرآورد تهران یادآور شد: هرچیزی که بازی باعدالت را رقم بزند، مشکلی نیست، شروع یک تغییر است و امیدوارم همه ورزشگاه‌ها VAR داشته باشند و از این موضوع استقبال می‌کنم.

مورایس تصریح کرد: کنار خط به آرامش نیاز است، بازی خیلی چیزها هست و مربی کنار خط فقط نیست و بازیکنان داخل زمین هستند؛ بازیکن باید بهترین عملکرد خود را داشته باشد، تمرکز من روی کمک به بازیکنان و حمایت از آن‌ها است و برخی مواقع اتفاقات ساده و عادلانه نیست و برخی مواقع انسان‌ها احساسی عمل می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: دید همه متفاوت است، فوتبال یک بازی برای لذت بردن مردم است که ارزش‌های انسان را دارد، باید عادلانه باشیم و باید به قوانین احترام بگذاریم؛ باید به بازیکن، داور، هوادار و چیزهایی که ارزش بیشتری از نتیجه دارد، احترام بگذاریم، ورزش برای در کنار یکدیگر بودن و مانند یک مهمانی است که همه باید بیایند و لذت ببرند.

وی در پایان گفت: همه به فکر بردن هستند اما همه نمی‌توانند در یک زمان برنده باشند، زمان بردن برای همه می‌رسد و باید بتوانیم باخت را قبول کنیم و به حریف احترام بگذاریم و سپس از اشتباهمان درس بگیریم و بهترین عملکرد را داشته باشیم.

پایان پیام/۶۳۱۳۴/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا