فرمانده پدافند هوایی ارتش: تولید تجهیزات پیشرفته بُردبلند در دستور کار ماست

Print Friendly, PDF & Email

 

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: همگام با تهدیدات متصور و چالش‌های احتمالی پیش رو، یقیناً در سال جاری تولید تجهیزات پیشرفته با بُرد بلند در دستور کار این نیرو قرار دارد.

به گزارش ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد صبح امروز پنجشنبه به طور سرزده از یگان عملیاتی واکنش سریع شهید ستاری نیروی پدافند هوایی ارتش واقع در شرق پایتخت بازدید کرد و توان رزم و آمادگی دفاعی این گروه پدافندی را مورد ارزیابی قرار داد و در بخشی از سخنانش اظهار کرد: همگام با تهدیدات متصور و چالش‌های احتمالی پیش رو، یقینا در سال جاری تولید تجهیزات راداری، موشکی و پهپادی پیشرفته با برد بلند در دستورکار پدافند هوایی ارتش است.

وی، افزود: کارآمدی پدافند هوایی ارتش در تسلط کامل بر مرزهای هوایی کشورمان بیانگر رصد و پایش دقیق مهندسان و متخصصان پدافندی در هزاران نقطه پدافندی کشور است.

وی با بیان این‌که «تلاش و جهاد شبانه‌روزی مرزبانان آسمان کشورمان در راستای آرامش و آسودگی خاطر شهروندان ایران اسلامی است»، اظهار کرد: اگر امروز پدافند هوایی ارتش به رشد و تعالی رسیده، یقینا این بالندگی و اقتدار مرهون همت و تلاش جوانان این مرز و بوم در عرصه‌های مختلف علوم پدافندی است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا