سخنگوی پلیس: کشف حجاب جرم است / باید برای جذبِ افراد کم‌حجاب رفتار‌های حساب‌شده داشته باشیم تا بتوانیم آنها را جذب کنیم

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

ایلنا: سخنگوی فراجا گفت: باید با افراد شُل‌حجاب و کم‌حجاب رفتار‌های حساب‌شده داشته باشیم تا بتوانیم آنها را جذب کنیم.

سردار سعید منتظرالمهدی، سخنگوی فرماندهی انتظامی کل کشور صبح امروز در همایش چادرهای آسمانی که به مناسبت «روز عفاف و حجاب» در باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار شد، گفت: کشف حجاب در قانون به عنوان جرم شناخته شده و با توجه به اینکه پلیس ضابط قضایی است، باید با جرم مشهود برخورد کند.

وی افزود: همه دستگاه‌های مسئول در زمینه عفاف و حجاب باید پای کار بیایند و به پلیس کمک کنند. کم‌کاری‌های دستگاه‌های دیگر در این زمینه باعث شده است که پلیس در خط اول این میدان قرار بگیرد.

معاون فرهنگی اجتماعی فراجا با بیان این که یکی از مهمترین برنامه‌ها در سراسر کشور اقدامات ایجابی در حوزه حجاب است و هشتمین همایش ملی چادر‌های آسمانی نیز در همین راستا برگزار شده است، خاطرنشان کرد: برای افرادی که بر هنجارشکنی خود پافشاری می‌کنند، اقدام سلبی انجام خواهد شد.

سخنگوی پلیس با بیان این که باید با افراد شُل‌حجاب و کم‌حجاب رفتار‌های حساب‌شده داشته باشیم تا بتوانیم آن‌ها را جذب کنیم، گفت: بسیاری از خانم‌هایی که کم‌حجاب هستند در آئین‌های مذهبی ما شرکت می‌کنند و نمونه آن جشن عید غدیر است.

منتظرالمهدی در پایان تاکید کرد: شهیدانی که در راه ترویج حجاب جان خود را فدا کردند، نامشان جاودان می‌ماند و باید با عملکرد خود یاد آنها را زنده نگه داریم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا