سیاسی

سخنگوی دولت: با پیشنهاد وزارت کشور منابع لازم برای برگزاری انتخابات در داخل و خارج کشور فراهم می‌شود

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

شفقنا: سخنگوی دولت در رابطه با مصوبات مربوط به انتخابات گفت: وزارت کشور پیشنهادی برای برگزاری انتخابات ارائه کرد که به تصویب رسید تا منابع لازم برای برگزاری انتخابات در داخل و خارج کشور فراهم شود.

علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: از همدردی و عزاداری همه مردم کشورمان برای شهادت رئیس جمهور و شهدای خدمت تشکر می کنم. ان شاءالله همه از الگوها و روش های این شهدا درس بگیریم و بتوانیم ادامه دهنده راه آن ها باشیم.

او گفت: جلسه امروز با ریاست آقای مخبر برگزار و گزارش های وزیران ارائه شد. ناگفته نماند که این گزارش ها نشان از ادامه و استمرار فعالیت ها و برنامه های دولت بود. باید بگویم مسیر خدمت با جدیت ادامه می یابد.

سخنگوی دولت در رابطه با مصوبات مربوط به انتخابات گفت: وزارت کشور پیشنهادی برای برگزاری انتخابات ارائه کرد که به تصویب رسید تا منابع لازم برای برگزاری انتخابات در داخل و خارج کشور فراهم شود.

وی افزود: علاوه بر آن وزارت اقتصاد پیشنهاد تسهیل مجوزهای کسب و کار را مطرح کرد و هیات وزیران هم به رفع برخی سخت گیری ها برای صدور مجوز کسب و کار رای داد.

سخنگوی دولت تاکید کرد: برخی سخت گیری های غیر لازم برای صدور مجوز و کسب و کار وجود داشت که این موارد در مرحله اول در حوزه گردشگری شناسایی شد و هیات وزیران رای به تسهیل برای صدور مجوز کسب و کار داد. به عنوان نمونه تصویب شد اگر منع قانونی ندارد، نیاز به کارت پایان خدمت نباشد و فقط وضعیت خدمت مشخص شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا