به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری هشت صبح،سپاهان که در آسیا هم صعود کرد و تنها نماینده باقیمانده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیاست،در ادامه رقابت‌های لیگ برتر چهار گل به مس رفسنجان زد و فقط یک گل از روی نقطه پنالتی خورد که البته در مورد پنالتی بودن آن صحنه هم تردیدهایی وجود دارد. سپاهانی‌ها […]

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری هشت صبح،سپاهان که در آسیا هم صعود کرد و تنها نماینده باقیمانده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیاست،در ادامه رقابت‌های لیگ برتر چهار گل به مس رفسنجان زد و فقط یک گل از روی نقطه پنالتی خورد که البته در مورد پنالتی بودن آن صحنه هم تردیدهایی وجود دارد.

سپاهانی‌ها از ۱۰ بازی صاحب ۲۱ امتیاز هستند و خطر این تیم به شدت پرسپولیس،استقلال و سایر مدعیان را تهدید می‌کند. البته شاگردان جواد نکونام با وجود تساوی در اهواز همچنان صدر نشین هستند و می‌توانند در صورت موفقیت در دربی به این صدرنشینی ادامه بدهند اما سپاهان یک خطر بالقوه برای این تیم و پرسپولیس است.

فراموش نکنیم که شاگردان مورایس هر دو تیم پرسپولیس و استقلال را شکست دادند و اگر ۴ امتیاز از این تیم کسر نمی‌شد همین امروز هم صدر نشین رقابت‌های لیگ برتر بودند. نکته مهم اینجاست که سپاهانی‌ها اکثر بازی‌های سخت خود در نیم فصل اول را انجام داده اند و بازی‌های باقیمانده آنها حداقل روی کاغذ راحت‌تر از پرسپولیس و استقلال است ضمن اینکه نتیجه دربی پنجشنبه هم می‌تواند به سود سپاهان باشد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید