حیدری: وظیفه مجامع بین‌المللی کمک به مردم غزه است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حملات رژیم صهیونستی علیه مردم بی دفاع غزه را اثبات کننده اوج صفت ددمنشانه‌ این رژیم دانست و گفت: وظیفه مجامع بین المللی کمک به مردم غزه است که باید در اولین اقدام توقف عملیات و کشتار رژیم صهیونیستی در نوار غزه دنبال شود.

شهریار حیدری در گفت و گو با هشت صبح با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه گفت: جمهوری اسلامی ایران براساس وظایف الهی و انسانی خود توجه جدی به حقوق بشر به معنای اسلامی دارد و با همین نگاه همواره از مردم مظلوم فلسطین و غزه حمایت کرده است.

وی یکی از کارکردهای صهیونیست‌ها را تهدید، ارعاب و ایجاد وحشت دانست و افزود: رژیم صهیونستی علیه مردمی که هیچ سلاحی در اختیار ندارند، بمباران‌های سنگین انجام داده و از توپخانه سنگین استفاده می کند؛ این حملات اوج صفت ددمنشانه رژیم صهیونیستی را اثبات می‌کند لذا وظیفه مجامع بین المللی کمک به مردم غزه است که باید در اولین اقدام توقف عملیات و کشتار رژیم صهیونیستی در نوار غزه دنبال شود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: در طول ۱۰۰ سال گذشته، جنایتی بالاتر از جنایات رژیم صهیونیستی وجود نداشته است؛ آن ها بی‌رحمانه به بیمارستان‌ها، اجتماعات و مراکز مسکونی حمله می‌کنند و مهلک‌ترین عملیات را علیه کودکان و زنان انجام می‌دهند.

حیدری در پایان گفت: قطعا جمهوری اسلامی همچون گذشته از مردم غزه و فلسطین حمایت کردا و تلاش می کند با استفاده از ظرفیت‌های بین‌المللی، اجماع ملت‌ها و دولت‌های مسلمان به ویژه دولت‌های منطقه را به دست آورده و به وظیفه شرعی و قانونی و اخلاقی خود عمل کند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا