پایگاه خبری هشت صبح : تسنیم: نخستین جلسه شورای مرکزی جدید حزب کارگزاران سازندگی ایران امروز(۹ آذرماه) برگزار شد وبرای یک دوره دیگر سیدحسین مرعشی به عنوان دبیرکل و محسن هاشمی به عنوان رئیس شورای مرکزی حزبانتخاب شدند. در این جلسه، انتخاب هیئت رئیسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران در دستور کار قرار […]

پایگاه خبری هشت صبح :

تسنیم: نخستین جلسه شورای مرکزی جدید حزب کارگزاران سازندگی ایران امروز(۹ آذرماه) برگزار شد وبرای یک دوره دیگر سیدحسین مرعشی به عنوان دبیرکل و محسن هاشمی به عنوان رئیس شورای مرکزی حزبانتخاب شدند.

در این جلسه، انتخاب هیئت رئیسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران در دستور کار قرار گرفت و پس از رای‌گیری و شمارش آرا، محسن هاشمی به عنوان رئیس، فاطمه سعیدی و علی جمالی به ترتیب به عنوان نواب رئیس اول و دوم و حامد منتظری و طیبه اصفهانی به ترتیب به عنوان منشی‌های اول و دوم هیئت رئیسه انتخاب شدند.

 حزب کارگزاران سازندگی از احزاب اصلاح طلب عضو جبهه اصلاحات ایران است که در دوره انتخابات مجلس پنجم در سال ۷۴، با مشارکت برخی مدیران و وزرای دولت آیت‌الله هاشمیرفسنجانی تأسیس شد. دبیرکل این حزب در ادوارگذشته غلامحسین کرباسچی شهردار پیشین تهران بود.