یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: وتوی آمریکا سندی برای تاریخ است که نشان می‌دهد دولت آمریکا نقش اصلی در جنایت‌های رژیم صهیونیستی دارد. به گزارش هشت صبح، اسماعیل حسین زهی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس، بیان کرد: وتوی آمریکا سندی برای تاریخ است که نشان می دهد دولت آمریکا نقش […]

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: وتوی آمریکا سندی برای تاریخ است که نشان می‌دهد دولت آمریکا نقش اصلی در جنایت‌های رژیم صهیونیستی دارد.

به گزارش هشت صبح، اسماعیل حسین زهی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس، بیان کرد: وتوی آمریکا سندی برای تاریخ است که نشان می دهد دولت آمریکا نقش اصلی در جنایت های رژیم صهیونیستی دارد و قطعا جامعه بین المللی روزی به عنوان جنایتکار جنگی رژیم صهیونیستی را محاکمه خواهند کرد و این وتو باعث می شود که آمریکا به عنوان شریک اصلی جرم نیز در این دادگاه محاکمه شود.

وی در ادامه در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، اظهار کرد: حال آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان را دریابید. مدت ۶ ماه است حقوق حداقلی معلمان خرید خدمات پرداخت نشده است. آیا حق فرزندان این سرزمین که عمده بار تعلیم و تربیت مناطق محروم را بر دوش می کشند، این است؟

نماینده مردم خاش در مجلس در تذکری به وزیر نیرو بیان کرد: ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی شما متاسفانه طرح بزرگ جهاد آبرسانی روستایی به دلیل مشکلات متعدد در استان متوقف یا به کندی پیش می رود در این خصوص تدبیر عاجل بفرمایید.

انتهای پیام