توضیح نماینده شادگان درباره سوءقصد به او: یک فرد جوان بطری بنزین ۲-۳ لیتری را روی من ریخت / می خواست بنده را آتش بزند اما فندک روشن نشد

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

نماینده مردم شادگان در مجلس جزئیات حادثه سوءقصد به خود توسط یک فرد مهاجم را تشریح کرد.

به گزارش «انتخاب»، حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی درخصوص حادثه سوءقصد به خود گفت: ما در مراسم کلنگ‌زنی دانشکده پرستاری شادگان به همراه جمعی از مسئولین حضور داشتیم که یک فرد جوانی با یک بطری بنزین ۲-۳ لیتری آمد و بنزین را روی من ریخت و در ادامه سعی کرد که بنده را آتش بزند، اما فندک روشن نشد و موفق نشد.

وی که با ایلنا گفت و گو می کرد، درخصوص انگیزه این فرد از چنین اقدامی عنوان کرد: ایشان یک مدتی دنبال اشتغال بود و مشغول هم شده بود، اما می‌گفت که اینجا مناسب نیست و من باید بروم در حراست؛ خب این دیگر در اختیار ما نیست.

نماینده مردم شادگان با اشاره به میزان اختیارات نمایندگان برای دخالت در اشتغال و جا‌به‌جایی شغلی افراد، ابراز داشت: بالاخره بنده و امثال بنده‌ای که مسئول هستیم، وقتی یک بنده خدایی مراجعه می‌کند و یک نامه برای معرفی و اشتغال می‌خواهد چه کنیم؟ بگویم که نامه نمی‌دهم؟ یا مثلا در جایی از شهر لوله‌ای شکسته یا مردم یک روستایی آب ندارند یا برق ندارند، خب این‌ها را چه کار کنیم؟ بگوییم این‌ها به ما ربط ندارد؟ ما نمی‌توانیم نسبت به مشکلات مردم بی‌تفاوت باشیم.

وی افزود: به هر حال به احترام جایگاه نمایندگی که با رأی مردم است در دستگاه‌ها یک احترامی برای ما قائل می‌شوند طبیعتاً باید این احترام و ارتباطات را به نفع مردم استفاده کنیم، اسم این کار دخالت در کار دولت نیست بلکه کمک به دولت برای انجام خدمت بهتر برای گره‌گشایی از کار و مشکلات مردم است. همینطور در همین چارچوب ما تلاش می‌کنیم اگر یک جایی کاری از دستمان بر‌می‌آید برای اشتغال مردم حتما کمک کنیم، اما اینطور نیست که ما اختیار و اجازه دخالت در جزئیات را داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا