میرکاظمی در حاشیه هیئت دولت: بودجه ۱۴۰۲ هفته آینده تقدیم دولت می‌شود رئیس سازمان برنامه و بودجه ضمن اشاره به ارسال لایحه بودجه به دولت طی هفته آتی، گفت: امسال هیچ افزایش قیمتی برای حامل‌های انرژی نداریم و در بودجه سال آینده هم چنین افزایشی در نظر نگرفته ایم. به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، مسعود میرکاظمی […]

میرکاظمی در حاشیه هیئت دولت:

بودجه ۱۴۰۲ هفته آینده تقدیم دولت می‌شود

بودجه ۱۴۰۲ هفته آینده تقدیم دولت می‌شود

رئیس سازمان برنامه و بودجه ضمن اشاره به ارسال لایحه بودجه به دولت طی هفته آتی، گفت: امسال هیچ افزایش قیمتی برای حامل‌های انرژی نداریم و در بودجه سال آینده هم چنین افزایشی در نظر نگرفته ایم.

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، مسعود میرکاظمی امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت در مورد تدوین برنامه هفتم توسعه، اظهار کرد: هنوز برنامه ششم توسعه در کشور حاکم است و سازمان برنامه و بودجه در خصوص تدوین لوایح برنامه هفتم و بودجه سال آینده، اولویت را به بودجه ۱۴۰۲ اختصاص داده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: اکنون در حال تدوین بودجه سال ۱۴۰۲ هستیم که تدوین آن مراحل نهایی را در سازمان برنامه و بودجه پشت سر می‌گذارد.

به گفته وی، پیش نویس لایحه بودجه ۱۴۰۲ امروز ویرایش و هفته آینده برای بررسی و تصویب به دولت ارسال خواهد شد و بعد از تصویب در دولت، اگر مجلس بپذیرد تحویل مجلس می‌دهیم.

میرکاظمی اظهار کرد: طبق زمانبندی انجام شده باید تا ۱۵ آبان بودجه شرکت‌ها را تهیه می‌کردیم که این بودجه تهیه و به مجلس داده شده است.

معاون رئیس جمهوری همچنین در مورد افزایش قیمت حامل‌های انرژی تصریح کرد: امسال هیچ افزایش قیمتی برای حامل‌های انرژی نداریم و در بودجه سال آینده هم چنین افزایشی در نظر نگرفته‌ایم.

میرکاظمی همچنین در مورد اخبار استعفای وی از ریاست سازمان برنامه و بودجه، ضمن تکذیب اعلام کرد که این خبر شایعه بوده است.


بودجه ۱۴۰۲ هفته آینده تقدیم دولت می‌شود