ورزشی

آنچلوتی: با یک تیم با شخصیت رقابت می‌کنیم/ هیچ تیمی نمی‌تواند رئال را دسته کم گیرد

به گزارش هشت صبح و به نقل از ایسنا؛

سرمربی رئال مادرید دیدار برابر بایرن مونیخ در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا را سخت توصیف و تاکید کرد که هدف رئال فینالیست شدن است.

به گزارش ایسنا، رئال مادرید در دور رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بایرن مونیخ خواهد رفت.

کارلو آنچلوتی در نشست خبری قبل از بازی گفت: ما قبلاً خاطرات خوبی از رویارویی با بایرن مونیخ داشته ایم اما فردا یک داستان متفاوت است. با اعتماد به نفس نیمه نهایی را آغاز خواهیم کرد. برابر تیمی بازی خواهیم کرد که شخصیت بسیار بزرگی دارد. از حضور در این مرحله بسیار خوشحال هستیم و برای صعود به فینال نهایت تلاشمان را به کار می گیریم. 

او ادامه داد: بعضی از شما پیش بینی نمی‌کردید که ما راهی نیمه نهایی شویم اما ما اینجا هستیم و هدف فینالیست شدن است. دیدارهای حذفی دو بازی است و نه یک بازی. به همه تیم ها احترام می گذاریم و البته هیچ تیمی هم نمی تواند ما را دسته کم بگیرد.همه تیم ها به ما احترام می گذارند.

او درباره رقابت مندی با آلفونسو دیویس در بایرن گفت: مندی خوشبختانه آماده بازی است و مشکلی ندارد اما دوست ندارم که درباره بازیکنان تیم حریف صحبت کنم. بایرن بازیکنان بسیار خوبی دارد و یک تیم قوی و با برنامه است.

آنچلوتی درباره شانس رئال برای فینالیست شدن گفت: ما اعتماد به نفس داریم و البته به تیم حریف احترام می گذاریم. هر چند بایرن مونیخ در بوندسلیگا نتایج خوبی کسب نکرد اما در لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوب ظاهر شده و برابر تیم خوب آرسنال در دور قبل خوب ظاهر شد. به بایرن مونیخ احترام می گذاریم و دو دیدار سخت برابر این تیم خواهیم داشت.

او درباره انتقام از بایرن‌ مونیخ گفت: به هیچ وجه چنین چیزی در نظرم نیست. من خاطرات خوبی از بایرن دارم. برابر بایرن مونیخ باید بدون نقص باشیم و در کارهای دفاعی مرتکب اشتباه نشویم. بایرن یک تیم آماده با توخل است و او مربی بزرگ و باتجربه است.

سرمربی رئال مادرید درباره شوامنی گفت: بله ما با او نمی بازیم و این درست است. او فردا بازی خواهد کرد.

آنچلوتی در پایان گفت: رئال مادرید و بایرن‌ مونیخ دوتیمی هستند که توانایی بازی کردن با چند سیستم را دارند و هیچ وقت محدود به یک سبک و سیستم نیستند. بایرن یک تیم منظم و با تاکتیک است که توانایی بازی با فشار بالا و ریتم سریع و آرام را دارد ‌

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا