به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، امیر فریدنیا اظهار کرد :۶۷ نفر از این تعداد مربوط به ۲ حوزه انتخابیه تلفیقی «تایباد، تربت جام، باخرز و صالح آباد» و «خواف و رشتخوار» بوده و بقیه در سایر حوزه‌های انتخابیه استان خراسان رضوی ثبت نام کرده‌اند. سخنگوی ستاد انتخابات خراسان رضوی بیان کرد: در حوزه انتخابیه تربت جام […]


به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، امیر فریدنیا اظهار کرد :۶۷ نفر از این تعداد مربوط به ۲ حوزه انتخابیه تلفیقی «تایباد، تربت جام، باخرز و صالح آباد» و «خواف و رشتخوار» بوده و بقیه در سایر حوزه‌های انتخابیه استان خراسان رضوی ثبت نام کرده‌اند.

سخنگوی ستاد انتخابات خراسان رضوی بیان کرد: در حوزه انتخابیه تربت جام ۴۳ نفر شامل چهار داوطلب زن و از حوزه انتخابیه خواف نیز ۲۴ نفر شامل ۲ داوطلب زن برای نامزدی در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام شده‌اند.

وی مجموع ثبت نام شدگان برای نامزدی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای در این استان را سه هزار و ۶۷۲ نفر عنوان کرد و گفت: بیشترین ثبت نام مربوط به حوزه انتخابیه مشهد و کلات با پنج نماینده در مجلس، ۲ هزار و شش داوطلب بوده است و حوزه‌های انتخابیه سبزوار و نیشابور نیز در رده‌های بعدی قرار دارند.

فریدنیا گفت: ثبت نام داوطلبان حضور در رقابتهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیش از سه برابر دوره یازدهم بوده است که گویای رشد مشارکت شهروندان در این فرآیند سیاسی و حساس است.


۷۶ داوطلب نامزدی انتخابات مجلس از اهل سنت خراسان رضوی هستند – پایگاه خبری هشت صبح