پایگاه خبری هشت صبح : ‏حسام الدین آشنا مشاور حسن روحانی در دوران ریاست‌جمهوری اودر توئیتی در واکنش به خبر سایت ریاست جمهوری مبنی بر «افتتاح بیمارستان امام خمینی شهریار پس از ۳۴ سال انتظار» نوشت: قابل توجه رئیس جمهور محترم: ۱۸ خرداد ۹۴ تركی معاون استاندار تهران: ” در جریان سفر رئیس جمهور […]

پایگاه خبری هشت صبح :

‏حسام الدین آشنا مشاور حسن روحانی در دوران ریاست‌جمهوری اودر توئیتی در واکنش به خبر سایت ریاست جمهوری مبنی بر «افتتاح بیمارستان امام خمینی شهریار پس از ۳۴ سال انتظار» نوشت:

قابل توجه رئیس جمهور محترم:

۱۸ خرداد ۹۴ تركی معاون استاندار تهران: ” در جریان سفر رئیس جمهور مقدار اعتبار۶۰۰ میلیارد ریال برای تكمیل ساختمان بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی امام خمینی شهریار_ كه ۲۰ سال از زمان كلنگ‌زنی آن گذشته و اعتباری برای آن اختصاص نیافته بود_  در نظر گرفته شده است.

‏۱۰ شهریور۱۳۹۹ بندپی استاندار تهران:” پیشرفت ۸۶ درصدی بیمارستان شهرستان شهریار بعد از حدود بیست سال  نتیجه همدلی و وفاق بین مسئولین در شهریار است.”

۵ آذر ۱۳۹۹ بندپی: بیمارستان شهریار آماده افتتاح شده است.

شهریور ۱۴۰۰ دولت را تشکیل داده‌اید.

‏۳اردیبهشت ۱۴۰۱ از شهریار بازدید کرده‌اید و دستور داده‌اید بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی امام خمینی تا پایان سال ۱۴۰۱ تکمیل شود.

‌‏۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ شفیع زاده فرماندار ویژه شهرستان شهریار:”هم اکنون میزان پیشرفت فیزیکی این بیمارستان به ۹۰ درصد می‌رسد و بخش پلی کلینیک آن به پایان رسیده و بخش غربالگری سرطان  که به صورت خیرساز در کنار آن در دست اجرا است”.

‏۸ خرداد ۱۴۰۱: شفیع زاده: تکمیل این پروژه نیاز به ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار دارد که این رقم در سفر رئیس جمهوری به این شهرستان به تصویب رسیده است.

۱ آذر ۱۴۰۱ شفیع زاده: با تخصیص ۲۵۰ میلیارد تومان به این پروژه، میزان پیشرفت فیزیکی بیمارستان تاکنون به حدود ۹۰ درصد رسیده‌است.

‏۱ آبان ۱۴۰۲بیمارستان امام خمینی (ره) شروع به پذیرش بیمار و انجام اعمال جراحی کرده و در ماه‌های آینده مرکز جامع سرطان آن نیز با پیشرفته‌ترین تحهیزات تشخیصی و درمانی راه‌اندازی خواهد شد.

۲۸ آبان ۱۴۰۲ بیمارستان امام خمینی شهریار را افتتاح فرموده‌اید.

‌‏بنا بر این سیر خبری -اگر درست باشد-یک پروژه با پیشرفت فیزیکی حدود ۹۰% در طول ۶ سال را تحویل گرفته‌اند و با۲٫۵ سال تأخیر نسبت به زمان بندی اصلی و ۹ ماه تاخیر نسبت به دستور جنابعالی آن را بدون تکمیل بخش سرطان تحویل داده‌اند. در مورد بهای تمام شده نسبت به برآورد اولیه هم عرضی نیست.


۵ آذر ۱۳۹۹ طبق اظهارات استاندار تهران در دولت قبل بیمارستان شهریار آماده افتتاح شده / یک پروژه با پیشرفت فیزیکی ۹۰% را تحویل گرفته‌اند و با ۲.۵ سال تأخیر نسبت به زمان بندی اصلی و بدون تکمیل بخش سرطان تحویل داده‌اند