به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری هشت صبح، صدودومین دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال روز پنجشنبه ۲۳ آذر ماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. مهم ترین سوال قبل از دربی که بازیکنان، مربیان و حتی هواداران می‌خواهند بدانند این است که داور این مسابقه مهم چه کسی خواهد بود. پرس وجو از بین […]

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری هشت صبح، صدودومین دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال روز پنجشنبه ۲۳ آذر ماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

مهم ترین سوال قبل از دربی که بازیکنان، مربیان و حتی هواداران می‌خواهند بدانند این است که داور این مسابقه مهم چه کسی خواهد بود. پرس وجو از بین اهالی داوری نشان می‌دهد که ظاهرا دو گزینه نهایی برای قضاوت دربی وجود دارد. وحید کاظمی و بیژن حیدری.

کاظمی متولد ۳۱ شهریور ۱۳۶۲ در قائمشهر و شغل اصلی اش معلمی است و داوری را از سال ۱۳۸۰ شروع کرده و در سال ۱۳۹۱ وارد لیگ برتر شده است.

بیژن حیدری دیگر گزینه کمیته داوران فدراسیون فوتبال متولد ۵ مهر ۱۳۵۹ و اهل همدان است که شغل اصلی او پزشک و جراح ارتوپد است. حیدری در گذشته دیدار دو تیم را قضاوت کرده است.

آخرین داوری که دربی را سوت زد اشکان خورشیدی بود که به دلیل مصدومیت نتوانست این بازی را تا آخر ادامه بدهد و محمد حسین زاهدی فر جانشین او شد.

پایان پیام/

 این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید