ورزشی

گیتی‌ها پس از کسب سکو چه گفتند

به گزارش هشت صبح و به نقل از ایسنا؛

ایسنا/اصفهان سرمربی و بازیکنان گیتی‌پسند پس از پیروزی برابر قهرمان فصل و رسیدن به مدال برنز لیگ برتر این بازی را سخت و پرفشار دانستند.

کیوان صادقی، سرمربی تیم هندبال گیتی پسند پس پیروزی برابر مس کرمان اظهارکرد: هفته‌های پایانی خسته کننده و پر فشار بود. بسیاری از بازیکنان درتمام تیم‌ها دچار آسیب دیدگی شدید شدند و شاید فصل جدید را از دست بدهند، این بازی سرنوشت‌سازی برای تیم گیتی پسند بود و خداراشکر همه بازیکنان با شرایط روحی و روانی ضعیف همت کردند. می‌توانم بگویم کمترین حقمان این بود که سوم شدیم.

صادقی با بیان اینکه گفته بودم بازی سخت است اما خداراشکر که بردیم، افزود: نمی‌دانم چه اتفاقاتی اتفاق خواهد افتاد ولی امیدوارم باشگاه گیتی پسند دوباره تیم بدهد و روی هندبال سرمایه گذاری کنند، چه با ادامه دادن من چه بدون من!

رضا عزتی، بازیکن تیم هندبال گیتی پسند در ادامه با اشاره به اینکه مس کرمان تیم با تجربه‌ای است، اظهارکرد:می‌دانستیم که بازی سختی را داریم و به این سادگی‌ها قرار نیست ببریم، اما ما برای برد به زمین آمده بودیم و جز بردن راه دیگری نداشتیم. ۱۰ماه است که زحمت می‌کشیم و الان با این برد می‌توانیم نفس راحتی بکشیم. این برد را ما تقدیم به هواداران گیتی پسند می‌کنیم.

وی با بیان اینکه امسال با مصدومیت‌های بسیار توانستیم نتایج زحمات خود را شاهد باشیم، ادامه داد: بالاخره بازی‌های آخر ترس مسدومیت وجود دارد ولی اگر با ذهنیت برنده به بازی برویم امکان پذیر نیست، زیرا مصدومیت یک اتفاق است که میتواند برای هرکسی رخ بدهد. 

مسلم زلفی، دیگر بازیکن تیم گیتی پسند، تصریح کرد: ما صددرصد به این برد نیاز داشتیم و آمده بودیم تمام تلاش خود را برای بازی بگذاریم چرا که با ۱۰ ماه سختی به سکو نیاز داشتیم‌. همه در این بازی نظاره‌گر بودند، با استرس زیاد نیمه اول بازی عقب افتاده بودیم اما خداشکر توانستیم با برنامه‌ریزی این پیروزی را در نیمه دوم برای خود رقم بزنیم. به تیم و کادر و عوامل گیتی پسند که بستری برای فعالیت حرفه‌ای‌تر جوانان فراهم کردند،تبریک می‌گویم.

انتهای پیام 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا