نایب‌رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: وتوی عهدنامه‌ای که می‌توانست بخشی از کودک‌کشی در غزه را متوقف کند، نشانگر توحش آمریکا نسبت به سایر کشورها است. به گزارش هشت صبح، مهرداد گودرزوند چگینی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جنایت آمریکا و اسرائیل بر کسی پوشیده […]

گودرزوند چگینی: آمریکا منافع اسرائیل را بر منافع بشریت ترجیح داد

نایب‌رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: وتوی عهدنامه‌ای که می‌توانست بخشی از کودک‌کشی در غزه را متوقف کند، نشانگر توحش آمریکا نسبت به سایر کشورها است.

به گزارش هشت صبح، مهرداد گودرزوند چگینی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جنایت آمریکا و اسرائیل بر کسی پوشیده نیست پیش‌تر در عراق، سوریه، یمن، افغانستان و امروز نیز در فلسطین نمود پیدا کرده است. عهدنامه‌ای که می‌توانست بخشی از کودک‌کشی رژیم صهیونیستی را متوقف کند؛ از سوی آمریکا وتو شد.

وی در ادامه اظهار کرد: این حق وتو نوعی حق توحش آمریکا نسبت به سایر کشورها می‌باشد. آزادگان جهان بدانند که آمریکا در هر کجا که پا گذاشته به دنبال بهره‌برداری و سوء استفاده از منابع بوده است. اکنون نیز منافع اسرائیل را به منافع بشریت ترجیح داده و لعنت و نفرین بر آنها باد.

انتهای پیام