استان ها

گل گهر در اندیشه اولین پیروزی/ شمس آذر به دنبال رسیدن به رده ششم – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرنگار مهر، لیگ برتر فوتبال کشور امروز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت با انجام یک دیدار وارد هفته بیست و ششم خواهد شد که در آن دو تیم گل گهر و شمس آذر به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان «مارینوس اوزونیدیس» و سعید دقیقی در دیدار رفت به تساوی یک بر یک دست یافتند. گل گهر در پایان هفته بیست و پنجم با ۳۵ و شمس آذر با ۳۴ امتیاز به ترتیب در رده‌های ششم و هفتم جدول قرار گرفته‌اند و در صورتی که تیم شمس آذر بتواند پیروز از زمین خارج شود، جای گل گهر را در رده ششم خواهد گرفت.

همچنین هر دو تیم شانس رسیدن به رده چهارم در هفته‌های آینده را خواهند داشت. گل گهر در سال جدید هنوز نتوانسته بردی را در لیگ برتر کسب کند و آخرین پیروزی این تیم به دیدار با صنعت نفت آبادان که در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ برگزار شد، بر می‌گردد.

تیم شمس آذر در ۵ بازی اخیر خود در لیگ برتر ۳ پیروزی و دو شکست را متحمل شده است و شاگردان دقیقی با اینکه اولین سال حضور خود در لیگ برتر را تجربه می‌کنند اما توانسته‌اند عملکرد خیلی خوبی را از خودشان به نمایش بگذارند.

شاگردان اوزونیدیس که هفته گذشته برد را با تساوی در برابر مس رفسنجان عوض کردند، به دنبال طلسم شکنی و کسب اولین پیروزی لیگ برتر خود در سال ۱۴۰۳ و در مقابل هواداران خودی هستند. این بازی از ساعت ۱۹ و در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان برگزار می‌شود.

برنامه دیدارهای این هفته به شرح زیر است:

یکشنبه ۱۶ اردیبهشت

*گل گهر – شمس آذر؛ ساعت :۱۹:۰۰

دوشنبه ۱۷ اردیبهشت

*پیکان – آلومینیوم؛ ساعت: ۱۷:۰۰
*سپاهان – استقلال خوزستان؛ ساعت: ۱۸:۱۰
*نساجی – پرسپولیس؛ ساعت: ۱۸:۱۵
*ملوان – هوادار؛ ساعت: ۱۹:۳۰
*صنعت نفت – مس؛ ساعت: ۱۹:۳۰
*فولاد – تراکتور؛ ساعت: ۱۹:۳۰
*استقلال تهران – ذوب آهن؛ ساعت: ۲۰:۳۰

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا