گفتگوی تلفنی وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و ونزوئلا وزیر امور خارجه کشورمان شامگاه در تماس تلفنی با "ایوان جیل پینتو"، انتصاب وی به عنوان وزیر امور خارجه جدید ونزوئلا را تبریک گفت و در خصوص موضوعات مورد اهتمام دو کشور با وی گفتگو کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور […]

گفتگوی تلفنی وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و ونزوئلا

گفتگوی تلفنی وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و ونزوئلا

وزیر امور خارجه کشورمان شامگاه در تماس تلفنی با "ایوان جیل پینتو"، انتصاب وی به عنوان وزیر امور خارجه جدید ونزوئلا را تبریک گفت و در خصوص موضوعات مورد اهتمام دو کشور با وی گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان شامگاه روز شنبه در تماس تلفنی با "ایوان جیل پینتو"، انتصاب وی به عنوان وزیر امور خارجه جدید ونزوئلا را تبریک گفت و در خصوص موضوعات مورد اهتمام دو کشور با وی گفتگو و تبادل نظر کرد.
وزیر امور خارجه کشورمان در این گفتگوی تلفنی ابراز امیدواری کرد با همکاری و تلاش دو طرف، شاهد گسترش بیش از پیش روابط دو کشور در همه زمینه‌ها باشیم.
ایوان گیل پینتو، وزیر امور خارجه جدید ونزوئلا نیز در این گفتگو ضمن تشکر از تبریک دکتر امیرعبداللهیان به وی، ایران و ونزوئلا را دو شریک مهم در عرصه بین المللی دانست. وی از برگزاری موفق کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور ابراز خرسندی نمود.


گفتگوی تلفنی وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و ونزوئلا