به گزارش خبرنگار مهر، دقایقی پیش گفت‌وگوی زنده تلویزیونی محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی با مردم ایران آغاز شد. تشریح مصوبات لایحه برنامه هفتم توسعه کشور از مهم‌ترین محورهای این گفت‌وگوی تلویزیونی است. قالیباف اظهار داشت: همان‌طور که مجلس خانه ملت است، روز مجلس هم روز مردم است و از اینکه این فرصت فراهم […]


به گزارش خبرنگار مهر، دقایقی پیش گفت‌وگوی زنده تلویزیونی محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی با مردم ایران آغاز شد.

تشریح مصوبات لایحه برنامه هفتم توسعه کشور از مهم‌ترین محورهای این گفت‌وگوی تلویزیونی است.

قالیباف اظهار داشت: همان‌طور که مجلس خانه ملت است، روز مجلس هم روز مردم است و از اینکه این فرصت فراهم شده تا بتوانیم در ارتباط با برنامه هفتم توسعه یک نمای کلی داشته باشیم، خوشحال هستم.

وی تاکید کرد: در ابتدا قصد دارم بحث را این گونه شروع کنم که خروجی برنامه هفتم نتیجه زحمات دولت و مجلس است و واقعاً من شاهد بودم که از روزهای ابتدای تشکیل دولت و شاید قبل از شکل‌گیری هیات دولت، رفت و برگشت‌های بسیار زیادی بین مجلس و دولت شد که خروجی آن، این برنامه شد. این برنامه بسیار مهم و اساسی است و همه ما می‌دانیم که اداره کشور بدون برنامه منجر به پیشرفت کشور نمی‌شود.

رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برنامه‌ توسعه کشور در عین حال که ممکن است آرمان‌گرا باشد، باید واقع بین هم باشد که به سرنوشت برنامه‌های گذشته گرفتار نشود. یک ویژگی خوبی که این مجلس داشت این بود که مجلس یازدهم هم متشکل از نمایندگان ادوار بود و هم نیروهای جوان، باسواد و به روزی داشت. امیدوارم برنامه هفتم برنامه‌ای باشد که بتواند برای مردم لذت‌بخش باشد و شاهد تأثیرات آن باشیم.

در حال تکمیل…