با موافقت نمایندگان؛ کلیات طرح تامین مالی و جهش تولید تصویب شد نمایندگان مجلس کلیات طرح تأمین مالی و جهش تولید از طریق اصلاح قوانین و حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی و رفع موانع تولید رقابت‌پذیر را به تصویب رساندند. یه گزارش پایگاه خبری هشت صبح، نمایندگان مجلس شورای […]

با موافقت نمایندگان؛

کلیات طرح تامین مالی و جهش تولید تصویب شد

کلیات طرح تامین مالی و جهش تولید تصویب شد

نمایندگان مجلس کلیات طرح تأمین مالی و جهش تولید از طریق اصلاح قوانین و حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی و رفع موانع تولید رقابت‌پذیر را به تصویب رساندند.

یه گزارش پایگاه خبری هشت صبح، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۱۷ آبان ماه) در نوبت عصر جلسه علنی مجلس کلیات طرح تأمین مالی و جهش تولید از طریق اصلاح قوانین حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی و رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور را با ۱۶۲ رأی موافق، ۲ رأی مخالف و یک رأی ممتنع از مجموع ۱۹۱ رأی به تصویب رساندند.

عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را بر عهده داشت، بعد از اعلام موافقت نمایندگان با کلیات گفت: این طرح به صورت دو شوری بررسی می‌شود لذا جزئیات آن برای بررسی به کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی ارجاع می‌شود.


کلیات طرح تامین مالی و جهش تولید تصویب شد