امیر سیاری در دیدار با وابستگان نظامی خارجی مقیم تهران: کشورهای غربی با جنگ ترکیبی به دنبال انقلاب رنگی در ایران بودند معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به نقش کشورهای غربی در اغتشاشات اخیر ایران گفت: آنها سعی کردند با استفاده از سلبریتی ها و جنگ ترکیبی به خیال خام خود انقلاب رنگی را […]

امیر سیاری در دیدار با وابستگان نظامی خارجی مقیم تهران:

کشورهای غربی با جنگ ترکیبی به دنبال انقلاب رنگی در ایران بودند

کشورهای غربی با جنگ ترکیبی به دنبال انقلاب رنگی در ایران بودند

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به نقش کشورهای غربی در اغتشاشات اخیر ایران گفت: آنها سعی کردند با استفاده از سلبریتی ها و جنگ ترکیبی به خیال خام خود انقلاب رنگی را در کشور ما راه بیندازند.

به گزارش خبرنگار مهر، آئین دیدار فرمانده هان ارتش با وابستگان نظامی خارجی مقیم تهران صبح امروز سه شنبه با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش و حسین کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در ستاد فرماندهی نیروی زمینی ارتش برگزار شد.

امیر سیاری در این مراسم با تبریک فرا رسیدن سال نو میلادی و آرزوی داشتن سالی سرشار از صلح، آرامش و دوستی در جهان، اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران به سبب موقعیت ممتاز ژئوپولتیک، تمدن کهن با داشتن تاریخ هزار ساله و فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی و داشتن نظام سیاسی مستقل با اتکا به مردم خود و همچنین در اختیار داشتن منابع غنی دارای نقش مستقل در نظام جهانی است و برای ایفای نقش یک قدرت منطقه‌ای مستقل و با ثبات در مناسبات بین المللی است.

وی افزود: در مقابل نظام صلح جو و مستقل جمهوری اسلامی ایران، برخی قدرت‌های جهانی که نظام تک قطبی را می‌بینند و حرکت به سمت یک نظام استقلال یک کشور مستقل را نمی‌پذیرند، تلاش می‌کنند در مسیر توسعه کشورهای مستقل موانع متعدد ایجاد کنند.

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال ۵۷، گفت: ملت ما در انقلاب خود تلاش کرد که مستقل باشد به همین دلیل با کارشکنی‌های مختلف روبرو شد، که از آن جمله می‌توان به ایجاد گروهک‌های تجزیه طلب در نقاط مختلف کشور و حمایت از یک گروه تروریستی که دستش به خون هزاران نفر از مردم ایران آغشته است و همچنان در خانه‌های امنی که غربی‌ها در اختیار آنها قرار داده و البته جنگ تحمیلی و تحریم‌های گسترده اقتصادی اشاره کرد که تنها بخشی از این سنگ اندازی های آنها در مسیر توسعه کشور ماست.

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به حوادث اخیر کشور و نقش دشمنان در این اغتشاشات و نا امنی‌ها، ادامه داد: توطئه و دامن زدن به اغتشاشات و نا امنی‌ها تنها گوشه‌ای از توطئه‌های مختلف دشمن علیه ایران اسلامی است که ریشه این توطئه‌ها بنا بر فرموده مقام معظم رهبری این است که آنها با ایران قوی مخالفند و ایران مقتدر را نمی‌توانند بپذیرند.

امیر سیاری تصریح کرد: ملت ایران ملتی صلح جو بوده و تاریخ گواه این موضوع است و با وجود نیروهای مسلح مقتدر هیچگاه آغازگر جنگی نبوده است و در مقابل تروریسم و افراطی گری در منطقه و جهان نقش مؤثری داشته است، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در آب‌های آزاد به تأمین امنیت آب‌های آزاد پرداخته و به کمک سایر کشتی‌های در مقابله با دزدی دریایی و تأمین امنیت آب‌های آزاد پرداخته است.

وی با اشاره به خروج آمریکا از افغانستان گفت: بیست سال اشغالگری آمریکا چیزی جز کشتار بی‌گناهان و ویرانی خانه مردم این کشور هیچ دستاوردی نداشته و بعد از بیست سال اشغالگری نتیجه آن بازگشت طالبان به قدرت در این کشور بود. در سالهای اشغالگری آمریکا در افغانستان شاهد گسترش تولید و قاچاق مواد مخدر بودیم.

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به نقش آمریکا و کشورهای غربی در اغتشاشات اخیر ایران گفت: در اغتشاشات اخیر نیز قدرت‌های مستکبر به دنبال دامن زدن به آشوب در ایران بودند و خود را مدافع حقوق بشر نشان دادند، این در حالی است که کشورهای آنها از جمله آمریکا، فرانسه و آلمان روزانه شاهد ده‌ها نقض حقوق بشر است، اما آنها سعی کردند با استفاده از سلبریتی ها و آغاز جنگ ترکیبی به خیال خام خود انقلاب رنگی را در کشور ما راه بیندازند اما با وجود پیچیده‌ترین جنگ شناختی، امروز کشور ما شاهد امنیت کامل است که شما وابستگان نظامی شاهد آن هستید.

امیر سیاری استقامت و پایداری ملت ایران و اقتدار انقلاب اسلامی را دلیل شکست توطئه‌های دشمنان دانست و گفت: هر یک از این توطئه‌های برای ساقط کردن یک کشور کافی است که تاریخ شاهد این موضوع است اما ایران اسلامی با دارا بودن رهبری آگاه و مقتدر و ملتی بصیر و دانا در برابر همه این توطئه سربلند بیرون آمده است.


کشورهای غربی با جنگ ترکیبی به دنبال انقلاب رنگی در ایران بودند