سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از کشف ۴ هزار دلار تقلبی در یکی از صرافی‌های بهارستان تهران خبر داد و گفت: واحد صنفی به دستور قضائی پلمب شد. به گزارش  مهر، سرهنگ امیرهوشنگ امیری در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر فروش دلارهای تقلبی در یکی از صرافی‌های محله بهارستان رسیدگی […]

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از کشف ۴ هزار دلار تقلبی در یکی از صرافی‌های بهارستان تهران خبر داد و گفت: واحد صنفی به دستور قضائی پلمب شد.

به گزارش  مهر، سرهنگ امیرهوشنگ امیری در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر فروش دلارهای تقلبی در یکی از صرافی‌های محله بهارستان رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مأموران در تحقیقات اولیه هویت متهم و صرافی مورد نظر را شناسایی کردند افزود: تیم مجربی از مأموران با اخذ مجوز قضائی در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر و در بررسی به عمل آمده از این مکان ۴ هزار دلار تقلبی کشف و به همراه متهم به کلانتری منتقل شدند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهم ۵۲ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و توزیع دلار تقلبی معترف که کارشناسان ارزش دلار کشف شده را یک میلیارد و۲۰۰ میلیون ریال اعلام کردند و همچنین واحد صرافی مورد نظر برابر دستور قضائی پلمب شد.

سرهنگ امیری در پایان خاطرنشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جزئیات پرونده در دستور پلیس قرار دارد.