استان ها

کارگروه‌های سرمایه‌گذاری در استان‌ها ایجاد می‌شود – هشت صبح

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

علی گلشنی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به اهداف سفر خود به استان سمنان بیان کرد: دیدار با مسئولان صمت و کارگروه رفع موانع تولید در کنار بازدید از وضعیت کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی و معدنی در کنار گفتگو با فعالان حوزه صمت و سرمایه گذاران از جمله اهداف این سفر محسوب می‌شود.

وی با اشاره به آخرین تحولات در حوزه صمت در کشور افزود: ایجاد کارگروه‌های سرمایه گذاری در استان‌ها با هدف تسهیل گری در امر جذب سرمایه گذار از جمله اولویت‌های وزارت صنعت معدن و تجارت در سال جاری خواهد بود.

نماینده ویژه وزیر صمت با بیان اینکه این کارگروه‌ها می‌کوشند تا موانع سرمایه گذاری در استان‌های کشورمان را برطرف سازند، ابراز کرد: خوشبختانه چه به لحاظ رفع موانع تولید و چه رفع موانع سرمایه گذاری اتفاقات و اقدامات خوبی در استان سمنان رخ داده است.

گلشنی با بیان اینکه یکی دیگر از مهمترین اهداف تشکیل این کارگروه شناسایی افراد مستعد در زمینه سرمایه گذاری و کسانی که علاقمند به سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف تولیدی هستند، محسوب می‌شود، افزود: اهتمام مسئولان استانی در این زمینه نیاز است تا به بهترین اهداف دست یابیم.

وی با بیان اینکه دیگر محوری که کارگروه‌های سرمایه گذاری در استان‌های کشورمان دنبال خواهند کرد شناسایی و احصای طرح‌ها و ظرفیت‌های قابل سرمایه گذاری و معرفی آنها است، تاکید کرد: شناسایی و احصای پتانسیل‌های سرمایه گذاری هر استان به تسهیل در امر سرمایه گذاری به خصوص در زمینه تولید منجر خواهد شد.

نماینده ویژه وزیر صمت همچنین تاکید کرد: کارگروه‌های سرمایه گذاری در استان‌های کشور با توجه به شعار سال یعنی جهش تولید با مشارکت مردم، می‌بایست تلاش کنند تا افراد کارآفرین و توانمند و علاقمند به سرمایه گذاری را شناسایی و جذب کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا