به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، ژاوی هرناندز سرمربی بارسلونا فاش کرد که با باز شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه، باشگاهش برای جذب دروازه‌بان دیگری اقدام نخواهد کرد.  مارک آندره تراشتگن دروازه‌بان شماره یک فعلی باشگاه، به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه کمر، مدتی دور از میادین خواهد بود چرا که او نیاز به عمل […]

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، ژاوی هرناندز سرمربی بارسلونا فاش کرد که با باز شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه، باشگاهش برای جذب دروازه‌بان دیگری اقدام نخواهد کرد. 

مارک آندره تراشتگن دروازه‌بان شماره یک فعلی باشگاه، به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه کمر، مدتی دور از میادین خواهد بود چرا که او نیاز به عمل جراحی دارد. 

در بیانیه ای که در وب سایت رسمی بارسلونا در روز جمعه منتشر شد، آمده است: مارک تراشتگن با موفقیت به دلیل مشکلات کمرش تحت عمل جراحی قرار گرفت.

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه بارسلونا به دنبال جذب یک جانشین کوتاه مدت برای این دروازه‌بان آلمانی در ژانویه خواهد بود اما ژاوی گفت که اینطور نخواهد بود، چرا که باشگاه به ایناکی پنا اعتماد کامل دارد.

ژاوی در این باره گفت: ما به پنا اعتماد داریم از طرفی مطمئن هستیم که مارک به زودی بهبود خواهد یافت. 

براساس اعلام سرمربی بارسا، دروازه‌بان اسپانیایی قرار است تا زمانی که تراشتگن پس از عمل جراحی بهبود می‌یابد، به عنوان دروازه‌بان شماره یک به کارش ادامه دهد. 

پایان پیام/



این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید