صباغیان در صحن مجلس: چه تعداد خانه‌ لوکس در مناطق محروم وجود دارد؟ نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه پاسخ دهد در شهرستان‌هایی که نزدیک به ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارد، چند درصد خانه‌های ۲۰ میلیارد به بالا وجود دارد. به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صباغیان در جلسه […]

صباغیان در صحن مجلس:

چه تعداد خانه‌ لوکس در مناطق محروم وجود دارد؟

چه تعداد خانه‌ لوکس در مناطق محروم وجود دارد؟

نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه پاسخ دهد در شهرستان‌هایی که نزدیک به ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارد، چند درصد خانه‌های ۲۰ میلیارد به بالا وجود دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صباغیان در جلسه علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه ۷ اسفند ماه) مجلس و در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه ۱۴۰۲ کل کشور و موضوع اخذ مالیات از واحدهای مسکونی و باغ ویلاهای لوکس، گفت: ما در صحن مجلس شورای اسلامی دفاع جانانه از محرومان می‌کنیم اما متأسفانه مصوبات ما به نفع افراد ثروتمند است؟

وی بیان کرد: رئیس سازمان برنامه و بودجه پاسخ دهد در شهرستان‌هایی که نزدیک به ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارد، چند درصد خانه‌های ۲۰ میلیارد به بالا وجود دارد؟

نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان شهرستان‌های محروم پاسخ دهند در حوزه انتخابیه آنها چه تعداد خانه‌های ۲۰ میلیارد وجود دارد؟ دولت باید در این زمینه آمار دقیقی ارائه کند.


چه تعداد خانه‌ لوکس در مناطق محروم وجود دارد؟