به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، وزیر ورزش و جوانان در پیامی درگذشت زنده یاد محمود مشحون، رئیس اسبق فدراسیون بسکتبال را تسلیت گفت. متن پیام تسلیت وزیر ورزش و جوانان به شرح زیر است: «انا لله و انا الیه راجعون  بسکتبال ایران در دوره‌ی مدیریتی زنده‌یاد محمود مشحون، افتخارات ارزشمندی را در تاریخ ورزش […]

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، وزیر ورزش و جوانان در پیامی درگذشت زنده یاد محمود مشحون، رئیس اسبق فدراسیون بسکتبال را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت وزیر ورزش و جوانان به شرح زیر است:

«انا لله و انا الیه راجعون 

بسکتبال ایران در دوره‌ی مدیریتی زنده‌یاد محمود مشحون، افتخارات ارزشمندی را در تاریخ ورزش کشور به ارمغان آورد که همواره در اذهان اهالی این رشته‌ی دانشگاهی باقی خواهد ماند.

زنده‌یاد محمود مشحون با اندیشه‌های متعالی و علاقه‌ای بی پایان به رشته‌ی مفرح بسکتبال، نقش‌آفرینی ارزنده‌ای را در مسیر توسعه‌ی این رشته ایفا کرد و در ابعاد همگانی و قهرمانی افتخارات قابل توجهی را در قاره‌ی کهن به ثبت رساند و بسباری از جام‌های دوران مدیریتی او، اولین‌ها را در تاریخ ورزش ایران بر جای گذاشت.

اندوه فراوان خود را از فقدان زنده‌یاد مشحون اعلام می‌دارم و  به خانواده معزز این بزرگوار و جامعه‌ی بسکتبال تسلیت می‌گویم و برای بازماندگان صبر و سلامتی و برای آن فقید سعید رحمت و مغفرت الهی خواستارم.»

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید