اقتصادی

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت پتروشیمی در پی شهادت رییس‌جمهور – هشت صبح

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرگزاری مهر مرتضی شاهمیرزایی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پیامی برای شهادت خادم الرضا سید ابراهیم رئیسی و جمعی از همراهان گفت: با تأسف و تأثر فراوان شهادت خادم الرضا، دکتر آیت الله ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور محبوب کشورمان و جمعی از همراهان ایشان را که در مسیر خدمت و جهاد به میهن اسلامی به درجه رفیع شهادت رسیدند، به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی و ملت شریف ایران اسلامی تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.

در متن پیام تسلیت مرتضی شاهمیرزایی برای شهادت خادم الرضا سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور محبوب کشورمان آمده است:

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

خانواده بزرگ صنعت پتروشیمی؛

سلام علیکم؛

با تأسف و تأثر فراوان شهادت خادم الرضا، دکتر آیت الله ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور محبوب کشورمان و جمعی از همراهان ایشان را که در مسیر خدمت و جهاد به میهن اسلامی، به درجه رفیع شهادت رسیدند، به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی و ملت شریف ایران اسلامی تسلیت عرض می‌نمایم.

بی شک، رسالت و آرمان‌های جهادگونه و «شوق خدمتگذاری» آن فقید بزرگوار به عنوان دومین رئیس جمهور شهید ایران اسلامی که در شب میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت به درجه رفیع شهادت نائل شد، هرگز متوقف نخواهد ماند.

گواه ما، فرموده ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای (مدظله العالی) است که فرمود: «هیچ اختلالی در کار کشور به وجود نخواهد آمد و کارها منظم به پیش خواهد رفت.»

خانواده بزرگ صنعت پتروشیمی در اقصی نقاط کشور ضمن همدری با ملت و دولت مردمی محترم، همچنان به راهبردهای کلان خود در مسیر پیشرفت و تعالی کشور عزیزمان متعهد می‌باشد و همچون ایام پرفراز و نشیب گذشته با همراهی صادقانه و متعهدانه تمام کارکنان خدوم خود، با عزمی راسخ به فعالیت‌های اجرایی صنعت پتروشیمی در این روزهای پر اندوه ادامه می‌دهد. چرا که امام راحل (ره) فرمودند: «کاری که برای خداست، نه برای افراد، نه برای اشخاص، نه برای شخصیت‌ها، این کار رکود نمی‌کند با رفتن افراد و با رفتن شخصیت‌ها….. برای اینکه خدا هست. رجایی و دیگران اگر نیستند، خدا هست.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا