پیام امیر دریادار سیاری در پی شهادت سه تن از کارکنان نیروی زمینی – هشت صبح

Print Friendly, PDF & Email


به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در پی شهادت سه تن از کارکنان نیروی زمینی ارتش، پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

(مِّنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا)

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاد ماند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و در راه او شربت شهادت نوشیدند و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. (احزاب ۲۳)

همرزم ارجمند امیر سرتیپ ستاد کیومرث حیدری

فرمانده محترم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

شهادت همرزمان عزیز در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حین رزمایش و تمرینات صحرایی و عملیاتی که به منظور ارتقای توان رزمی و دفاعی صورت می‌گرفت، بار دیگر فضای میهن عزیز و اسلامی مان را با نسیم ایثار و عطر شهادت آکنده کرده است.

کارنامه درخشان نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران که با نام بزرگ مردانی همچون صیاد شیرازی، فلاحی، منفرد نیاکی، آبشناسان و ده‌ها عملیات غرور آفرین در هشت سال دفاع مقدس عجین گشته است، امروز با حضور جوانانی انقلابی، ولایی و شجاع همچون شهیدان علی حسن زاده، حمید خسروی و حسینعلی دردری درخشان‌تر شده است.

اینجانب شهادت سه تن از همرزمان و فرزندان میهن که در راه حفاظت از مرزها و ارتقای توان دفاعی و بازدارندگی کشور جان خود را فدا کردند به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج الله تعالی فرجه الشریف)، فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی)، فرماندهان، همرزمان و دلاور مردان غیور و شجاع نیروی زمینی محوری، خانواده ارجمند این شهیدان والامقام و ملت شریف ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم و از خداوند رحمان برای عزیزان سفر کرده علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران

دریادار حبیب الله سیاری

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا