پایگاه خبری هشت صبح _ امروز سی و چهارمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه با حضور اصحاب رسانه برگزار شد و دکتر مسعود ستایشی در این نشست به سوالات نمایندگان رسانه‌ها پاسخ داد. در این نشست، سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به پرسش خبرنگار پایگاه خبری هشت صبح ، مبنی بر اینکه «به تازگی برخی رسانه ها و کاربران فضای مجازی مدعی […]

پایگاه خبری هشت صبح _ امروز سی و چهارمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه با حضور اصحاب رسانه برگزار شد و دکتر مسعود ستایشی در این نشست به سوالات نمایندگان رسانه‌ها پاسخ داد.

در این نشست، سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به پرسش خبرنگار پایگاه خبری هشت صبح ، مبنی بر اینکه «به تازگی برخی رسانه ها و کاربران فضای مجازی مدعی بازداشت فرزندان یکی از مسئولان ارشد دستگاه قضا شده اند؛ آیا در این زمینه توضیحاتی دارید؟» گفت: این خبر مدتی است مطرح شده و باید عرض کنم که چنین پرونده ای در قوه قضاییه تخت رسیدگی است. قوه قضاییه با جدیت و صلابت و بدون هیچ تبعیضی به هر پرونده ای که مطرح باشد رسیدگی می کند. به این ترتیب، به این پرونده هم رسیدگی خواهد کرد و اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد. نگاه قوه قضاییه، نگاه ضابطه مند و شفاف و روشن و مطابق قوانین شرعی و قانونی خواهد بود.

 

این خبر تکمیل خواهد شد…..


پرونده‌ای در مورد فرزندان یکی از مسئولان ارشد دستگاه قضا تحت رسیدگی است – پایگاه خبری هشت صبح