ورزشی

پرس در جشن قهرمانی لالیگا: آنچلوتی یکی از بزرگ‌ترین مربیان تاریخ رئال مادرید است

به گزارش هشت صبح و به نقل از ایسنا؛

ظهر امروز رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا جام قهرمانی لالیگا را در کمپ تمرینی والدبباس به مادریدی‌ها تحویل داد.

به گزارش ایسنا، رئال مادرید روز گذشته و در خانه گرانادا به دلیل قطعی شدن سقوط این تیم و جهت احترام به هواداران گرانادا از دریافت جام قهرمانی امتناع کرد و ظهر امروز جام قهرمانی به مادریدی‌ها تحویل داده شد.

فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال‌مادرید در حاشیه این مراسم گفت: پس از ۱۲۲ سال از زمان تاسیس این باشگاه، ما هنوز محبوب‌ترین باشگاه در سراسر جهان هستیم. تیم ما در مقابل چالش‌های زیادی ایستادگی کرد. علی‌رغم مصدومیت‌های بزرگ بازیکنانی چون میلیتائو، کورتوا، آلابا، ما به شعار باشگاه عمل کردیم و هرگز تسلیم نشدیم. ما با احترام به ارزش‌های باشگاهمان این عنوان را به دست آوردیم. ما هفته‌های جادویی برای فینال لیگ قهرمانان اروپا در پیش داریم که بی‌صبرانه منتظر آن هستم.

او در پایان گفت: به کادر مربیگری که توسط کارلو آنچلوتی هدایت می‌شود، تبریک می‌گویم، ما به کارلو آنچلوتی که یکی از بزرگ‌ترین مربیان تاریخ رئال مادرید است، علاقه زیادی داریم.

همچنین ناچو، کاپیتان اول رئال مادرید در این فصل پس از دریافت جام گفت: این یک روز بسیار بسیار خاص برای من است، من بارها به اینجا آمده‌ام اما این اولین بار است که به عنوان کاپیتان اینجا هستم. ما اینجا هستیم زیرا همه چیز خوب پیش رفته است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا