حدادی در تذکر شفاهی: پرتاب موفقیت آمیز ماهواره قائم ۱۰۰ اقتدارآفرین بود نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس گفت: پرتاب موفقیت آمیز ماهواره قائم ۱۰۰ و شلیک موفق پدافند باور ۳۷۳ اقتدار آفرین و باعث افتخار ملی بود. به گزارش خبرنگار مهر، علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (سه شنبه ۱۷ […]

حدادی در تذکر شفاهی:

پرتاب موفقیت آمیز ماهواره قائم ۱۰۰ اقتدارآفرین بود

پرتاب موفقیت آمیز ماهواره قائم ۱۰۰ اقتدارآفرین بود

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس گفت: پرتاب موفقیت آمیز ماهواره قائم ۱۰۰ و شلیک موفق پدافند باور ۳۷۳ اقتدار آفرین و باعث افتخار ملی بود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (سه شنبه ۱۷ آبان ماه) در صحن علنی مجلس در تذکر شفاهی ضمن عرض تسلیت به خانواده شهید روح الله عجمیان که در اغتشاشات کرج مظلومانه به شهادت رسید، گفت: همه ما مدیون خون پاک شهدا هستیم و آنچه که امروز صورت می‌گیرد این است که نظام سلطه همواره نه تنها با جمهوری اسلامی، بلکه با ایران قوی مقابله می‌کند.

وی تصریح کرد: اقدام مهم اساسی اخیر که صورت گرفت، پرتاب موفقیت آمیز ماهواره قائم ۱۰۰ و شلیک موفق موشک پدافند باور ۳۷۳ با برد بیش از ۳۰۰ کیلومتر اقتدار آفرین و باعث اقتدار ملی است.

وی بیان کرد: ایران قوی و پایدار است و این یعنی ما می‌توانیم.

حدادی خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای رئیسی برای بهترین مردمی که همواره پای سخت‌ترین مواقع نظام خود ایستاده‌اند و همواره مرگ بر اسرائیل را فریاد زده‌اند وظیفه شما بسیار سنگین است.

وی بیان کرد: مردم مشکل جدی در بازار دارند و گرانی‌ها، وضعیت مسکن و معیشت برای آنها دشوار شده است.

نماینده مردم ساوجبلاغ تصریح کرد: تذکر من به تیم اقتصادی دولت این است که اقدام به موقع و جدی برای کنترل بازار و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها را صورت دهند.

وی در تذکر دیگری به وزیر راه و شهرسازی گفت: برای مشکل مستأجران در سطح کشور چه اقدامی انجام داده‌اید؟ همچنین در موضوع نهضت ملی مسکن، چرا به محاسن و معایب مسکن مهر توجهی نمی‌شود.