هشت صبح: اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در جلسه روز گذشته خود در مورد بحث تغییر سرمربی تیم ملی با اکثریت آراء‌ به توافق رسیدند و بدین ترتیب مهدی تاج مأمور شد تا پروژه بازگشت کارلوس کی‌روش به تیم ملی کشورمان را نهایی کند. بر همین اساس شب گذشته دراگان اسکوچیچ پس از تعطیلی کار […]

هشت صبح: اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در جلسه روز گذشته خود در مورد بحث تغییر سرمربی تیم ملی با اکثریت آراء‌ به توافق رسیدند و بدین ترتیب مهدی تاج مأمور شد تا پروژه بازگشت کارلوس کی‌روش به تیم ملی کشورمان را نهایی کند.

بر همین اساس شب گذشته دراگان اسکوچیچ پس از تعطیلی کار کادر فنی تیم ملی در جلسه‌ای با مهدی نبی، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال شرکت کرد سرمربی کروات که از تصمیم مدیران فدراسیون برای برکناری مطلع و از این اتفاق بسیار ناراحت بود در این جلسه متوجه شد پایان همکاری با تیم ملی رسیده و باید با ملی‌پوشان کشورمان خداحافظی کند.

ظاهرا فدراسیون فوتبال با استناد یکی از بندهای قرارداد اسکوچیچ مبنی بر پرداخت سه ماه از حقوق وی برای فسخ قرارداد مشکلی برای برکناری این مربی از لحاظ مالی ندارد و به همین دلیل این موضوع دست مدیران فدراسیون را برای خداحافظی با اسکوچیچ باز گذاشته است.

از طرفی مدیران فدراسیون ظاهرا به اسکوچیچ پیشنهاد شده سرمربی‌گری تیم امید را قبول کند اما او که از جدایی خود از تیم ملی بسیار ناراحتبود، این پیشنهاد را رد کرده است.


پایان کار ایران با مربی ضعیف کروات