عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان اینکه تقویت آموزش و پرورش با تقویت دانشگاه فرهنگیان محقق می شود، گفت: چرا باید دانشجوی دانشگاه فرهنگیان به دلیل نبودن خوابگاه، شب را در نمازخانه و بدون امکانات بخوابد؟ به گزارش هشت صبح، علیرضا پاک فطرت در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: متاسفانه […]

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان اینکه تقویت آموزش و پرورش با تقویت دانشگاه فرهنگیان محقق می شود، گفت: چرا باید دانشجوی دانشگاه فرهنگیان به دلیل نبودن خوابگاه، شب را در نمازخانه و بدون امکانات بخوابد؟

به گزارش هشت صبح، علیرضا پاک فطرت در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: متاسفانه دولت ها نسبت به دانشگاه فرهنگیان بی‌مهری کرده اند اما اگر قرار است با تهاجم فرهنگی مقابله کرده و آمار جرم و جنایت و ورودی پرونده‌های قضایی روز به روز کمتر شود، باید کارخانه انسان‌سازی آموزش و پرورش را تقویت کنیم.

وی با بیان اینکه تقویت آموزش و پرورش با تقویت دانشگاه فرهنگیان محقق می شود، گفت: باید برای تقویت دانشگاه فرهنگیان سرانه دانشجویی حداقل در حد سرانه بودجه دانشگاه‌های دولتی دیگر باشد، اما متاسفانه دانشگاه فرهنگیان بودجه دولتی مشخص و مکان مناسبی ندارد.

وی ادعا کرد: چرا باید دانشجوی این دانشگاه با رتبه‌ برتر کنکور به دلیل نبودن خوابگاه، شب را در نمازخانه و بدون امکانات بخوابد؟

پاک فطرت در پایان بر لزوم برقراری فوق‌العاده خاص نظام پرستاری در بودجه سال آینده تاکید کرد.

انتهای پیام