وزیر دادگستری مطرح کرد؛ وضعیت مطلوب عملکرد استان مرکزی در جمع آوری و فروش اموال تملیکی اراک- وزیر دادگستری گفت: عملکرد اداره‌کل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی و گمرک استان مرکزی مطلوب است. به گزارش خبرگزاری مهر، امین‌حسین رحیمی صبح دوشنبه در جریان سفر یک روزه رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی، در بازدید از […]

وزیر دادگستری مطرح کرد؛

وضعیت مطلوب عملکرد استان مرکزی در جمع آوری و فروش اموال تملیکی

وضعیت مطلوب عملکرد استان مرکزی در جمع آوری و فروش اموال تملیکی

اراک- وزیر دادگستری گفت: عملکرد اداره‌کل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی و گمرک استان مرکزی مطلوب است.

به گزارش خبرگزاری مهر، امین‌حسین رحیمی صبح دوشنبه در جریان سفر یک روزه رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی، در بازدید از انبار اداره‌کل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی و گمرک استان مرکزی در اراک، با تقدیر از اقدامات استان مرکزی در اموال تملیکی اظهار کرد: نگهداری کالا در انبارهای این ۲ نهاد در وضعیت مطلوب و مناسب است که این مهم جای تقدیر دارد.

وی بیان کرد: وضعیت در این انبارها به صورت کامل مشخص است که چه کالایی از چه زمانی توقیف و چه رأی صادر شده است.

وزیر دادگستری اظهار داشت: همچنین کالاهایی که در مزایده فروش رفته و آماده واگذاری هستند به خوبی مشخص است.

رحیمی اظهار داشت: تنها کالاهای رسوبی مانده در انبارهای اموال تملیکی استان مرکزی، مربوط به پرونده‌هایی است که تعیین تکلیف نشده و از لحاظ قانونی اجازه فروش و واگذاری آنها وجود ندارد.

وزیر دادگستری خاطر نشان کرد: عملکرد اداره‌کل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی و گمرک استان مرکزی مطلوب است.

دیدار با تولیدکنندگان و صنعت‌گران، دیدار با اقشار مختلف مردم، شرکت در جلسه حل اختلاف و صلح و سازش، دیدار با قضات و کارکنان دادگستری استان مرکزی، حضور در جلسه شورای اداری و همچنین بررسی مشکلات قضائی استان و تصویب مصوبات برای رفع این مشکلات، از مهمترین برنامه‌های سفر رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی است.


وضعیت مطلوب عملکرد استان مرکزی در جمع آوری و فروش اموال تملیکی