پایگاه خبری هشت صبح : مهر: وزیر کشور با اشاره به انتخابات مجلس و خبرگان رهبری در سال جاری گفت: تحقق چهار رکن سلامت، رقابت، امنیت و مشارکت انتخابات در اولویت این وزارتخانه است. احمد وحیدی صبح پنجشنبه در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی شهدای شاهرود و در جمع خبرنگاران در سخنان کوتاهی هدف […]

پایگاه خبری هشت صبح :

مهر: وزیر کشور با اشاره به انتخابات مجلس و خبرگان رهبری در سال جاری گفت: تحقق چهار رکن سلامت، رقابت، امنیت و مشارکت انتخابات در اولویت این وزارتخانه است.

احمد وحیدی صبح پنجشنبه در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی شهدای شاهرود و در جمع خبرنگاران در سخنان کوتاهی هدف از سفر خود را بازدید از چند طرح عمرانی، علمی و فناوری و اقتصادی استان سمنان دانست و بیان کرد: این استان ظرفیت‌های اقتصادی قابل اعتنا و سرمایه گذاری ویژه‌ای دارد.

وی همچنین به انتخابات اسفند ماه سال جاری نیز اشاره کرد و افزود: تحقق چهار رکن انتخابات شامل سلامت، رقابت، امنیت و مشارکت اولویت این وزارتخانه است.

وزیر کشور همچنین تاکید کرد: تلاش داریم تا منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص انتخابات جامه عمل پوشانده شود.

وحیدی به بخشی از برنامه‌های سفر یک روزه خود به استان سمنان اشاره کرد و گفت: این استان ظرفیت‌های خوبی برای رشد و پویایی اقتصاد کشور دارد.

وی همچنین ضمن ادای احترام به شهدای استان سمنان بیان کرد: این استان با سه هزار شهید نقش ویژه‌ای در پیشبرد اهداف انقلاب و پیروزی‌های دوران دفاع مقدس ایفا کرده است.


وزیر کشور: اولویت ما در انتخابات چهار رکن سلامت، رقابت، امنیت و مشارکت است