نوروزی در صحن مجلس: وزیر اطلاعات به تهدیدات امنیت اقتصادی کشور ورود کند نماینده مردم علی آباد در مجلس گفت: از وزیر اطلاعات و سربازان مخلص امام زمان تقاضا داریم به نوسانات ارزی و تهدیدات امنیت اقتصادی کشور ورود کنند. به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، رحمت‌الله نوروزی در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۴ بهمن ماه) […]

نوروزی در صحن مجلس:

وزیر اطلاعات به تهدیدات امنیت اقتصادی کشور ورود کند

وزیر اطلاعات به تهدیدات امنیت اقتصادی کشور ورود کند

نماینده مردم علی آباد در مجلس گفت: از وزیر اطلاعات و سربازان مخلص امام زمان تقاضا داریم به نوسانات ارزی و تهدیدات امنیت اقتصادی کشور ورود کنند.

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، رحمت‌الله نوروزی در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۴ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: اتحادیه اروپا باید بداند که سپاه صلح، امنیت، آرامش و سازندگی است و اگر شهید سلیمانی، شهید همدانی و حججی‌ها نبودند، شما جرأت تردد در متروهایتان را نداشتید.

نماینده مردم علی آباد در مجلس خطاب به وزیر اطلاعات، گفت: امروز امنیت اقتصادی، مهم‌ترین امنیتی است که در ابعاد مختلف باید مورد توجه قرار گیرد و نوسانات ارزی مهم‌ترین تهدیدات امنیت اقتصادی قلمداد می‌شود.

وی تاکید کرد: از وزیر اطلاعات و سربازان مخلص امام زمان تقاضا داریم به این مسئله ورود کنند، چرا که امروز دلار به مرز ۴۵ هزار تومان و سکه ۲۵ میلیون تومان شده و نگرانی‌هایی در حوزه امنیت اقتصادی ایجاد کرده است. ما از این مسئولان تقاضا داریم ریشه‌های این موضوع را به درستی شناسایی کنند.


وزیر اطلاعات به تهدیدات امنیت اقتصادی کشور ورود کند