هیئت کمیسیون امنیت ملی مجلس برای حادثه راسک – تابناک

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، وحید جلال زاده درباره حادثه تروریستی در مقر نیروی انتظامی شهرستان راسک، ضمن تسلیت به خانواده این شهیدان و نیروی انتظامی اظهار داشت: از زمان وقوع این حادثه تروریستی، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با دستگاه‌های ذیربط در ارتباط بود و گزارش اولیه دریافت شد و در حال بررسی جزئیات آن هستیم.
وی افزود: هیاتی از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به استان سیستان و بلوچستان و شهرستان راسک برای ارزیابی میدانی این موضوع اعزام می‌شود.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه وزارت کشور این موضوع را با دقت پیگیری می‌کند، یادآور شد: بررسی امنیتی و اطلاعاتی این حادثه تروریستی توسط وزارت کشور انجام و دلایل آن به سمع و نظر ملت شریف ایران می رسد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورود تروریست‌ها از مرز پاکستان به کشور برای چندین بار رخ داده است، عنوان کرد: به طور قطع در هفته جاری کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با حضور دستگاه‌ها، این حادثه تروریستی را رصد و بررسی خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: مردم از ما انتظار دارند که چنین حوادثی رخ ندهد. ولی باید مسببان چنین حوادث تروریستی و حامیان آنها به جزای عمل خود برسند و تروریست‌ها بدانند که به طور قطع دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور انتقام خون شهدای مظلوم این حادثه را از آنها خواهند گرفت.

در پی حمله ناجوانمردانه گروهک تروریستی به مقر نیروی انتظامی شهرستان راسک در جنوب استان سیستان و بلوچستان که نیمه شب پنجشنبه، ۲۳ آذرماه رخ داد، ۱۱ نفر از عوامل فراجا اعم از افسران ارشد و سرباز به شهادت رسیدند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا