هورسان رامسر نقره داغ شد

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، نشست کمیته انضباطی در خصوص حواشی دیدار مورخ پانزدهم آذرماه میان تیم‌های والیبال هورسان رامسر و نیان الکترونیک مشهد از مسابقات لیگ برتر والیبال سال ۱۴۰۲ روز دوشنبه (۲۷ آذر ماه) با حضور اعضای کمیته انضباطی و آرش صادقیانی و محمدرضا جنت قربانی از باشگاه هورسان رامسر و باغبان، یونس جوان، امین نجفی، امیر رامشینی از باشگاه نیان الکترونیک برگزار و رای زیر صادر شد.

«حسب گزارش ناظر مسابقه پس از اعتراض بازیکن شماره ۷ تیم نیان الکترونیک آقای یونس جوان به تصمیم داور، تماشاگران تیم میزبان(هورسان رامسر) با پرتاب بطری آب و میوه به داخل زمین و بکار بردن الفاظ زشت بازیکنان تیم میهمان را مورد خطاب قرار داده‌اند. در ادامه آقایان امیر رامشینی و امین نجفی با تحریک تماشاگران تیم هورسان موجب برهم زدن نظم بازی گردیدند. از طرف دیگر آقایان محمدرضا جنت قربانی و آرش صادقیانی سرپرست و سرمربی تیم هورسان رامسر با الفاظ و حرکات به نحوه قضاوت داوران اعتراض کرده‌اند با دعوت از نامبردگان اظهارات آنها استماع گردید اظهارات آنان و مشروح مذاکرات درصورتجلسه کمیته انضباطی مضبوط است. با اعلام ختم رسیدگی، کمیته انضباطی پس از مشورت با اعضا بشرح آتی مبادرت به انشاء رای نمود.

الف) باشگاه هورسان رامسر:

۱- باشگاه هورسان رامسر به لحاظ پرتاب اشیاء توسط تماشاگران، داخل زمین که در بازی مورخ ۲۱/۰۸/۱۴۰۲ با تیم چادرملو نیز این رفتار مسبوق به سابقه بوده است به یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر در سالن مسابقه و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

۲- آقایان آرش صادقیانی و محمدرضا جنت قربانی سرمربی و سرپرست تیم هورسان رامسر با استناد به بند ۲ ماده ۳ و بند ۲ ماده ۴ آیین نامه انضباطی فدراسیون والیبال به تذکر کتبی با درج در پرونده محکوم گردیده‌اند.

ب) باشگاه نیان الکترونیک:

۱- آقای یونس جوان با استناد به بند ۲ ماده ۳ و بند ۲ ماده ۴ آیین‌نامه انظباطی فدراسیون والیبال به یک جلسه محرومیت از حضور در سالن مسابقه که تا پایان مسابقات لیگ برتر والیبال سال ۱۴۰۲ به حالت تعلیق درآمد و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

۲- آقای امیر رامشینی به لحاظ فقدان سابقه به تذکر کتبی با درج در پرونده محکوم گردید. ۳- آقای امین نجفی به تذکر شفاهی محکوم گردید.

رای صادره در کلیه‌ی موارد قطعی است.»

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا