همایش نقش دولت در تامین مالی آموزش عالی برگزار می‌شود

Print Friendly, PDF & Email

دفتر آموزش و فرهنگ مرکزپژوهش های مجلس شورای اسلامی همایش نقش دولت در تامین مالی آموزش عالی را برگزار می کند.

به گزارش هشت صبح، همایش نقش دولت در تامین مالی آموزش عالی (ضرورت اجرایی سازی اصل سی ام قانون اساسی) در ۲۵ بهمن ماه برگزار می‌شود.
 
هدف از این همایش بهینه سازی هزینه کرد اعتبارات دولتی در آموزش عالی و تحقیقات با در نظر گرفتن ضرورت اجرایی سازی اصل سی ام قانون اساسی و تکیلف دولت در گسترش وسائل تحصیلات عالی تا سرحد خودکفایی است.

پژوهشگران و علاقمندان می توانند آثار خود را در قالب مقاله علمی، یادداشت سیاستی یا تولیدات چند رسانه ای در ۴ محور دولت و تامین مالی آموزش عالی، تامین مالی آموزش عالی از منظر حقوقی و قانونی، تامین مالی آموزش عالی، حکمرانی و اداره دانشگاه و تجارب جهانی تامین مالی آموزش عالی به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
 
مهلت ارسال آثار تا ۱۴ بهمن‌ ماه، داوری آثار ۲۱ بهمن‌ ماه و زمان برگزاری همایش در ۲۵ بهمن‌ ماه سال جاری خواهد بود و به آثار برگزیده جوایز نفیسی اعطا می شود.

علاقه مندان برای ثبت نام و ارسال آثار  می توانند به نشانی های «Highereducation.mrc.ir» و «Hed_financing@mrc.ir» مراجعه کنند. همچنین برای تماس با دبیرخانه همایش با شماره های « ۷۵۱۸۳۳۶۸- ۰۲۱  و ۷۵۱۸۳۳۷۲- ۰۲۱» تماس گرفته شود.

لازم به ذکر است که میزان سرمایه‌گذاری در این همایش ۲۰۰ هزار تومان با تخفیف ۵۰ درصدی برای دانشجویان در تمام مقاطع خواهد بود.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا