همایش جمعیت اعتلا فردا با حضور حدادعادل و محسن رضایی برگزار می‌شود

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار سیاسی هشت صبح، زهره الهیان جمعیت جمعیت اعتلای نهادهای مردمی انقلاب اسلامی در نشستی که در رابطه برگزاری همایش عمومی این تشکل سیاسی در هشت صبح برگزار شد، گفت: جمعیت اعتلا، یک تشکیلات سیاسی است که جدیدا پروانه گرفته و رویکرد ما هم حمایت از نهادهای مردمی در جهت پیشبرد اهداف کشور است.

وی افزود: رهبر انقلاب همیشه تاکید داشته اند که در گام دوم انقلاب  اگر حلقه های میانی بیایند گام دوم محقق می شود و تمام تلاش ما در جمعیت اعتلا برنامه ریزی در راستای گام دوم است.

الهیان تصریح کرد: اعتقادمان این است که مشکلات به دست مردم حل بشود و هر جا هم که توانستیم توافق کسب کنیم مردم به صحنه آمده اند.

وی در ادامه گفت: جمعیت اعتلا با همین ایده شکل گرفت و ما با هدف تربیت کادر برای آینده کشور و از ابتدای مجلس پیگیر این جمع بودیم.

وی افزود: این که از ابتدای مجلس فعلی پیگیر این جمع بودیم نشان دهنده این است که هدف ما انتخاباتی نیست و اهداف اجتماعی برای ما مهم هست.

وی تصریح کرد: البته مبحث انتخابات هم مهم است و وظایف ذاتی ماست و نمی توانیم در مقابل مسئلع مهمی مثل انتخابات بی تفاوت باشیم.

الهیان در ادامه گفت: همایشی را فردا داریم که به نوعی دومین همایش ملی ماست و در این همایش از استان های مختلف افرادی چه به ضورت حضوری و چه به صورت مجازی حضور دارند.

وی افزود: محور همایش فردا بزرگداشت یاد شهدای کرمان و شعار همایش وحدت و اعتلای نیروهای انقلاب است و فردا میزبان شخصیت ها و برخی از نمایندگان مجلس خواهیم بود.

الهیان در رابطه با سخنرانان این همایش خاطرنشان کرد: آقایان حداد عادل، حجت الاسلام تقوی و سردار ابطحی به عنوان سخنران در این همایش حضور خواهند داشت. 

وی افزود: در این همایش گزارشی از فعالیت یک ساله اعتلا ارائه خواهد شد و رونمایی از اساسنامه و برنامه های آینده یکی دیگر از برنامه های این نشست خواهد.

وی خاطرنشان کرد: در این همایش و از همه طیف های سیاسی دعوت کرده ایم و مطالبه وحدت از طیف های مختلف جریان انقلاب را مطرح خواهیم کرد  و اگر این مطالبه از طریق همه نخبگان و فعالان سیاسی باشn بزرگان سیاسی هم انشاءالله برای یک لیست مشترک تلاش خواهند کرد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا