نماینده علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای حل مشکل گرانی و اقتصادی مردم به ویژه مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، بازنشستگان، کارمندان و کارگران کالابرگ یا بن کالا بدهد. به گزارش هشت صبح، رحمت الله نوروزی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری با انتقاد از پرداخت نشدن پاداش […]

نماینده علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای حل مشکل گرانی و اقتصادی مردم به ویژه مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، بازنشستگان، کارمندان و کارگران کالابرگ یا بن کالا بدهد.

به گزارش هشت صبح، رحمت الله نوروزی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری با انتقاد از پرداخت نشدن پاداش پایان خدمت فرهنگیان گفت: دولت اقدامی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کند.

وی با انتقاد از پرداخت نشدن فوق العاده ویژه پرستاران گفت: به‌ورزانی که در زمان شیوع کرونا سخت کوش بودند و زحمات زیادی کشیدند نیاز به حمایت بیشتری دارند.

نوروزی در پایان با تاکید بر لزوم حل مشکل گرانی گفت: دولت برای حل مشکل گرانی و اقتصادی مردم به ویژه مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، بازنشستگان، کارمندان و کارگران کالابرگ یا بن کالا بدهد تا سفره آن ها بیش از این کوچک نشود.

انتهای پیام