نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق مصوبه مجلس نباید گاز مایع را به قیمت فوب خلیج فارس به مردم فروخت. به گزارش هشت صبح، مهدی سعادتی در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس در تذکری به مشکل افزایش قیمت کپسول‌های گاز که هفته قبل مطرح شده بود، اشاره و با بیان اینکه روز […]

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق مصوبه مجلس نباید گاز مایع را به قیمت فوب خلیج فارس به مردم فروخت.

به گزارش هشت صبح، مهدی سعادتی در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس در تذکری به مشکل افزایش قیمت کپسول‌های گاز که هفته قبل مطرح شده بود، اشاره و با بیان اینکه روز گذشته عزیزی به ما مراجعه کرد و گفت کپسول گاز را از ۴۰، ۵۰ هزار تومان به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به آن فروخته‌اند، گفت: طبق مصوبه مجلس نباید این محصول را به قیمت فوب خلیج فارس به مردم فروخت لذا مجلس باید جلوی این بی قانونی را بگیرد.

وی تاکید کرد: اگرچه ما طرح‌ها و لوایح بسیاری در حوزه اقتصادی در مجلس به تصویب رسانده‌ایم اما آیا فشار گرانی‌ها را بر مردم احساس می‌کنید؟

سعادتی با اشاره به مشکل کارت‌های سوخت، گفت: متاسفانه شرکت ملی نفت هرکاری دلش می‌خواهد انجام می‌دهد این در حالی است که مشکل برنج و مرکبات هنوز حل نشده است؛ با این اوصاف امیدواریم مجلس و دولت هرچه سریع‌تر به داد مردم برسند.

انتهای پیام