در نمایشگاه هوایی صورت گرفت؛ نمایش انواع دوربین های الکترواپتیک هوایی دوربین های الکترواپتیک هوایی ساخت متخصصان صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران در یازدهمین نمایشگاه بین المللی هوایی و هوانوردی کیش به نمایش گذاشته شد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت دفاع، دوربین‌های الکترواپتیک هوایی ساخت متخصصان صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران در […]

در نمایشگاه هوایی صورت گرفت؛

نمایش انواع دوربین های الکترواپتیک هوایی

نمایش انواع دوربین های الکترواپتیک هوایی

دوربین های الکترواپتیک هوایی ساخت متخصصان صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران در یازدهمین نمایشگاه بین المللی هوایی و هوانوردی کیش به نمایش گذاشته شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت دفاع، دوربین‌های الکترواپتیک هوایی ساخت متخصصان صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران در یازدهمین نمایشگاه بین المللی هوایی و هوانوردی کیش به نمایش گذاشته شد.

بر اساس این گزارش، این دوربین‌ها قابلیت نصب بر روی انواع هواپیماهای بی سرنشین و با سرنشین و بالگرد را دارا بوده و قابلیت‌هایی در حوزه‌ی فعالیت‌های مراقبت و شناسایی از جمله فیلم برداری در روز و شب و شرایط جوی مختلف، عکس برداری هوایی با کیفیت تفکیک پذیری بالا، فاصله یابی لیزری، چرخش ٣۶٠ درجه و قابلیت حذف لرزش‌های مزاحم و ارائه تصویر با حداکثر پایداری، ردگیری اهداف ثابت و متحرک و قابلیت استخراج مختصات جغرافیایی محدوده تحت پوشش را دارا می‌باشد.


نمایش انواع دوربین های الکترواپتیک هوایی