نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لازم است که نقش گمرک و سایر دستگاه‌ها در پرونده اختلاس چای کاملا مشخص شود. به گزارش هشت صبح، سید غنی نظری در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس، بیان کرد: اختلاسی که در حوزه چای اتفاق افتاده و اسامی مختلفی هم […]

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لازم است که نقش گمرک و سایر دستگاه‌ها در پرونده اختلاس چای کاملا مشخص شود.

به گزارش هشت صبح، سید غنی نظری در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس، بیان کرد: اختلاسی که در حوزه چای اتفاق افتاده و اسامی مختلفی هم برای آن می‌گذارند تا تحت پوشش قرار بگیرد به هیچ عنوان قابل قبول نبوده و از رئیس جمهور انتظار می رود که گشت ارشاد مدیران را فعال کرده و با جدیت با متخلفان برخورد کند. 

وی در ادامه اظهار کرد: این مبلغ سنگین در حالی مورد اختلاس قرار گرفته که ما در شهرستان‌ها برای پروژه‌های عمرانی بارها و بارها نزد سازمان مدیریت رفتیم و این مجموعه می‌گوید هزار میلیارد تومان برای تهاتر نفت ندارد حال از بانک مرکزی می‌پرسم چگونه پول مرتبط با اختلاس چای را پرداخت کردید؟ 

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اختلاس چای خیانت به کشور بوده و با آبروی نظام بازی کرد و باید مورد برخورد قرار گیرد. نقش گمرک و سایر دستگاه‌ها در این خصوص باید کاملا مشخص شود. ما اجازه نمی‌دهیم پول بیت‌المال به این راحتی‌ از حلقوم این افراد پایین برود. از وزارت جهاد، اقتصاد و دستگاه‌های نظارتی درخواست دارم به این موضوع ورود کرده و به مجلس نیز گزارش بررسی را ارائه کنند. 

انتهای پیام