موسوی به مهر خبر داد؛ نشست مشترک مجلس و دولت ۱۳ آذر برگزار می‌شود سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است ۱۳ آذر ماه نشست مشترک مجلس شورای اسلامی و دولت برگزار شود و درباره مسائل کلان کشور و موضوعات معیشتی بحث و تبادل نظر شود. سید نظام الدین موسوی در گفتگو با […]

موسوی به مهر خبر داد؛

نشست مشترک مجلس و دولت ۱۳ آذر برگزار می‌شود

نشست مشترک مجلس و دولت ۱۳ آذر برگزار می‌شود

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است ۱۳ آذر ماه نشست مشترک مجلس شورای اسلامی و دولت برگزار شود و درباره مسائل کلان کشور و موضوعات معیشتی بحث و تبادل نظر شود.

سید نظام الدین موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برنامه‌های آتی مجلس با توجه به در پیش بودن روز مجلس، اظهار داشت: قرار بر این است که روز سه‌شنبه (۸ آذر ماه) جلسه مشترک مجلس و قوه قضائیه و روز یکشنبه (۱۳ آذر ماه) جلسه مشترک مجلس و دولت برگزار شود.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به اینکه ۱۰ آذر یعنی روز مجلس را در پیش داریم، این نشست‌ها در محل مجلس برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: در این جلسات هم مسائل و موضوعات مشترک بین مجلس و قوه قضائیه و مجلس و دولت مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد و هم مسائل کلان کشور به ویژه در حوزه معیشتی و رفع مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف مورد بحث قرار می‌گیرد.

هر چه زودتر گزینه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی به مجلس معرفی شود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره زمان ارائه گزینه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی به مجلس شورای اسلامی، گفت: هنوز خبر رسمی در این زمینه به ما داده نشده است.

موسوی بیان کرد: با توجه به اینکه مسئله مسکن یکی از مسائل و شعارهای مهم رئیس جمهور و دولت سیزدهم و دارای اهمیت است، تاکید مجلس بر این است که هرچه زودتر وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی به مجلس معرفی شود.