مجلس

نامزدهای انقلابی انتخابات ریاست جمهوری با هم متحد شوند – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرنگار مهر، علی خزایی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۳ تیر ماه) مجلس شورای اسلامی طی نطق میان دستور ضمن محکومیت اقدام خصمانه دولت کانادا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اقدامات اروپا و کانادا هیچ خللی در استحکام سپاه و حمایت ملت از این نهاد و فعالیت‌های هسته‌ای ما ایجاد نمی‌کند. ما از همه مظلومان جهان به ویژه در غزه دفاع می‌کنیم.

وی در ادامه گفت: راه شهید رئیسی در اجرای عدالت باید ادامه پیدا کند و از دولتمردان انقلابی که راه شهید جمهور را ادامه می‌دهند تشکر می‌کنم. از نامزدهای انقلابی انتخابات درخواست می‌کنیم به خواسته مردم توجه کرده و در نهایت با هم متحد شوند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: راهبرد امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت مورد توجه است و از شورای نگهبان به جهت زمینه سازی برای تحقق رقابت و سلامت در انتخابات و همچنین از حافظان امنیت و مجریان انتخابات تقدیر و تشکر می‌کنم.

خزایی درباره اهمیت مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: افزایش مشارکت منجر به استحکام نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شود و روی قدرت نظام اثرگذار است. از همه مردم دعوت می‌کنم که پای صندوق‌های رای حاضر شوند و با انتخاب خوب اقتدار نظام را افزایش دهند.

وی در ادامه گفت: همچنین توصیه بنده به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آن است که از تخریب یکدیگر و سیاه نمایی پرهیز کنند چرا که مقام معظم رهبری فرمودند در جریان رقابت‌ها توجه و دقت شود تا دشمنان کشور شاد نشوند. اگر مشکلی در کشور وجود دارد باید با راهکار به دنبال رفع آن باشیم نه آنکه نمک روی زخم بزنیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا