هشت صبح: سخنگوی سازمان هواپیمایی از لغو پرواز شیراز- تهرانِ هواپیمایی ساها به دلیل روشن نشدن موتور هواپیما بعد از استارت توسط خلبان، خبر داد و گفت: مسافران این پرواز در سلامت کامل هستند.  بر اساس گزارش یکی از مسافران پرواز شیراز به تهران هواپیمایی ساها این پرواز به دلیل نقص فنی در موتور با […]

هشت صبح: سخنگوی سازمان هواپیمایی از لغو پرواز شیراز- تهرانِ هواپیمایی ساها به دلیل روشن نشدن موتور هواپیما بعد از استارت توسط خلبان، خبر داد و گفت: مسافران این پرواز در سلامت کامل هستند.

 بر اساس گزارش یکی از مسافران پرواز شیراز به تهران هواپیمایی ساها این پرواز به دلیل نقص فنی در موتور با وجود مسافرگیری نتوانست امروز( جمعه) از مبدا شیراز به سمت تهران حرکت کند.

 

در همین راستا «جعفر یازرلو» سخنگوی سازمان هواپیمایی جمعه شب به ایرنا گفته: خلبان بعد از استارت به دلیل روشن نشدن موتور هواپیما و با هدف حفظ ایمنی و سلامت مسافران از پرواز انصراف داده است.

به گفته یازرلو مسافران این پرواز در سلامت کامل بوده و درصورت رفع مشکل پیش آمده با همین پرواز شیراز را به مقصد تهران ترک می‌کنند.

وی با تکذیب شایعه آتش سوزی موتور هواپیما در فرودگاه شیراز توضیح داد: به دلیل روشن نشدن موتور، خلبان از انجام این پرواز منصرف شد تا بعد از چک دوباره و با اطمینان از ایمنی کامل، پرواز جایگزین انجام شود.


موتور هواپیمای تهران- شیراز ساها حتی روشن هم نشد